بخش اقتصادی در نظر دارد 120000 شغل ایجاد کند


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; “مجتبی عبداللهی” در شورای اداری استان با حضور نماینده ولی فقیه در سالن شهدای استانداری استانداری ضمن تبریک سال نو و آرزوی شادی، موفقیت و سلامتی برای همه مردم و مسئولان برگزار شد. جمهوری اسلامی افزود: سال 1401 مصادف با ماه های مبارک شعبان و رمضان است که نویدبخش سالی پر از خیر و برکت است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با اتحاد و انسجام و تلاش مضاعف بتوانیم منشاء تحول باشیم و بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم، ادامه داد: البرز مملو از ظرفیتی است که روحیه انقلابی گری بر آن سایه افکنده است، جهاد، اتحاد و همبستگی خواهد بود. قادر به حل و تسریع روند توسعه استان است.

عبداللهی با اشاره به اقدامات دستگاه های متولی در مرکز پذیرش نوروزی گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده در این راستا که مصداق وحدت و انسجام مسئولان است، دستاوردهای قابل قبولی را به همراه داشته است.

وی افزود: بر همین اساس معتقدیم در صورت تداوم این تقریب ها و الحاقات در تمامی برنامه های استان می توانیم سطح رضایت مردم به عنوان ولی امر ما و کسانی که همیشه همراه و دوستدار نظام مقدس اسلام بوده اند را افزایش دهیم. جمهوری.”

استاندار البرز گفت: مصمم هستیم با هم متحول شده و البرز را الگوی استان در کشور کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری افزود: این نامگذاری برای سیاست گذاری و هدف گذاری است چرا که البرز شاخصی در عرصه تولید، دانش بنیان و اشتغال در کشور است و این نامگذاری مسئولیت ما را بیشتر می کند. جدی.”

READ  آتش سوزی کانال های نفتی بندرماهشهر مهار شد

عبداللهی گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری تولید و اشتغال مبتنی بر دانش را بر اساس حمایت از مجموعه های خلاق و شتاب دهنده ها در استان ادامه خواهیم داد.

وی افزود: همچنین باید بر این اساس و با کمک فناوری های روز دنیا کشاورزی استان را توسعه داد.

استاندار البرز گفت: دستور مقام معظم رهبری در خصوص تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال را باید با وحدت و انسجام خاصی اجرا کنیم چرا که البرز ظرفیت بالایی در این زمینه ها دارد.

وی افزود: در سال 1401 برای 60 هزار شغل در استان برنامه ریزی کردیم که اکنون با توجه به شعار سال، حوزه اقتصادی استان باید با تلاش مضاعف این تعداد را به 120 هزار نفر برساند.

عبداللهی گفت: با توجه به افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران مصوب، نیاز به حمایت بیشتر از تولیدکنندگان وجود دارد.

وی افزود: باید با آگاه سازی مردم از اقدامات انجام شده و اثربخشی و دستاوردهای نظام به ویژه دولت مقتدر و مردمی سیزدهم امید و نشاط داشته باشیم تا مردم را از وضعیت رو به بهبود کشور آگاه کنیم. “

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا