با رانندگانی که تست “الکل” مثبت دارند کار کنید


سردار حسین رحیمی در دهمین نشست ستاد نوروزی با اشاره به اینکه با همت و تلاش مضاعف در نوروز امنیت و آرامش شهروندان را تامین می کنیم، گفت: نباید پناهگاه امنی برای مجرمان، اراذل و اوباش و سارقان سرمایه وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر لزوم جمع آوری معتادان متجاهر گفت: در ایام نوروز با توجه به خالی بودن بسیاری از منازل، همانطور که بارها عنوان شده است، باید با هماهنگی پلیس محلی و افرادی که قصد دارند وسایل مناسب را انجام دهند، تمام اثاثیه منزل انجام شود. فرم از کلانتری

رئیس پلیس صوفیه در خصوص کار با رانندگان پرخطر گفت: با رانندگانی که تست الکل مثبت داشته باشند به شدت برخورد می شود زیرا چنین افرادی با ناآگاهی و بی احتیاطی خود سلامت خود و دیگران را به خطر می اندازند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان عزیز خط قرمز ماست و اجازه نمی دهیم هیچ فردی امنیت و آرامش شهروندان ما را به خطر بیندازد، گفت: امنیت و آرامش شهروندان را تامین کنید.

وی افزود: در ایام نوروز بیش از 110 پاسگاه در نقاط مختلف شهر داریم و بیش از چند هزار گشت خودرو، موتورسیکلت و عابر پیاده به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه شهر را برای مجرمان ناامن خواهیم کرد، گفت: این روزها تمرکز ما در پلیس صوفیه بر کشف جرایم و دستگیری مجرمان است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه ما حافظ امنیت و آرامش مردم هستیم، گفت: مطمئناً دعای خیر مردم راه خدمتگزارانشان را در پلیس کل کشور همراهی خواهد کرد.

READ  صف کیلومتری خودروها برای فرار از طوفان قریب الوقوع کیش

وی افزود: ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان را وظیفه خود می دانیم و برای این مهم تمام توان خود را انجام داده ایم.

سردار رحیمی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی گفت: رعایت حقوق شهروندی باید در دستور کار همه کارکنان قرار گیرد و حتی با مجرمان نیز طبق قانون برخورد شود.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا