با داس زدن رئیس بنیاد شهید کلارداش برکنار شد


به گفته شاهدان محلی در روستای پیمبور کلاردشت، محمد طهماسبی، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران کلاردشت و همچنین یکی از اهالی روستا، در روزهای تعطیل در جاده های جنگلی محلی مورد علاقه گردشگران تردد می کند، از اقوام تا سفر. درگیری و ضرب و شتم

جاذبه های گردشگری این جاده جنگلی به دلیل احداث جاده در گازرسانی روستا چند برابر شده و فرصت مناسبی برای درآمدزایی فراهم کرده است.

بر اساس مصاحبه با شاهدان محلی، این زوج (رضا دلفانی و زیور مهدیان) که با مشکلات معیشتی نیز مواجه هستند در این مسیر در حال تردد هستند که با واکنش ضارب آقای محمد طهماسبی، رئیس اداره شهدای کلارداش و شهرستان کلارداش مواجه شده است. بنیاد. در مورد مسائل جانبازان).

این برخورد منجر به اصابت داس به مصدوم شد و مصدوم به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس آخرین بررسی های کمیسیون خبر واحد تفسیر حال عمومی وی مساعد است و مجروحان از بیمارستان مرخص شده اند.

بررسی های خبرنگار شهرستان نیز نشان می دهد در این درگیری ضارب و پسرش با داس بر سر و دست این زوج را مجروح و به بیمارستان منتقل کردند. ضارب با حضور پلیس دستگیر و به کلانتری تحویل داده شد.

به گفته مهاجم، این درگیری به دلیل اختلافات قدیمی بر سر ساخت مسجد در روستا بوده است. پذیرفته شده.

قربانیان این درگیری علت را رفتار فحاشی طهماسبی با مسافر و ابتدا نزاع لفظی و سپس برخورد و حمله با سلاح سرد و مجروح شدن آقا و سپس همسرش عنوان کردند.

در این روستا 14 خانوار زندگی می کنند که به دلیل اختلافات محلی و خانوادگی اقدام به ساخت دو مسجد بزرگ کردند که درگیری های لفظی زیادی بر سر ساخت این بنا وجود داشت اما این اختلافات همچنان ادامه دارد.

READ  سبک خاص پارکینگ در تهران دهه 30 / عکس

علاوه بر این، به گفته ساکنان محلی، به دلیل مدیریت محلی در سطح روستا و شورای محلی، بر اساس انتخابات قومی محله و فشار بر اهالی برای عدم اختصاص سهمیه آرد به برخی خانواده ها؛ تامین آب در محلات برای افراد خاص همیشه اعتراض و نارضایتی محلی است.

ضمناً بر اثر این درگیری خانوادگی، فیلم کوتاهی از حمله با داس رئیس بنیاد شهید شهرستان در فضای مجازی محله دست به دست می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برای بررسی به محل حادثه رفت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلارداش پس از درگیری با دو شهروند برکنار شد

به گزارش سرویس اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران درگیری رئیس بنیاد شهید کلاردشت با دو نفر از اهالی روستای پیمبور که منجر به ضرب و جرح با داس شد، به دلیل اختلافات شخصی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از اطلاع از موضوع، رئیس بنیاد شهید کلارداش را برکنار و نقی محمود رئیس بنیاد شهید چالوس را به عنوان رئیس بنیاد شهید کلارداش معرفی کرد.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا