باند سارقان اصفهان و شیراز به دام پلیس افتادند


به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان در جنوب شهر اصفهان، موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوبی پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بازدید از منازل سرقتی، پس از بررسی دقیق و انجام آزمایشات علمی و تخصصی، در نهایت متوجه شدند عاملان این سرقت ها چهار شرور بومی هستند که در روزهای آخر هفته برای انجام سرقت به اصفهان نقل مکان کرده اند. ” داره میاد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بابیان اینکه اقدامات ویژه برای دستگیری سارقان انجام شده است، خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی و رصدهای هوشمند مشخص کردند که اعضای باند پس از سرقت شیراز به اصفهان می روند که بلافاصله کارآگاهان وارد عمل شدند. با همکاری شهید «امامی» و بازرسان شهرستان شهرضا خودروی سارقان را شناسایی و متوقف کردند.

کشف طلاهای مسروقه از خودروی متهمان

سرهنگ ترکیان با اشاره به کشف مقادیری طلای مسروقه در بازرسی از خودروی متهم گفت: اعضای این باند در پی مواجهه با مدارک ارائه شده توسط کارآگاهان در نهایت 4 فقره سرقت از منزل شهروندان اصفهانی و 15 فقره سرقت از منازل شهروندان در سطح شهر مرتکب شدند. شیراز اعتراف کرد.

وی ارزش اموال سرقت شده از منازل اصفهانی ها را معادل ۲۰ میلیارد ریال برآورد کارشناسان مربوطه دانست و گفت: تحقیقات در خصوص جرایم این باند همچنان ادامه دارد.

48


منبع

READ  سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج منصوب شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا