بازیکن پرسپولیس یک هوادار را زیر گرفت!


در روزهای گذشته اتفاق عجیبی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس رخ داد که خوشبختانه به خیر گذشت و حادثه تلخی را به دنبال نداشت.

محل تمرین تیم پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی واقع در بزرگراه آزادگان است که عبور از آن کمی سخت است. با وجود این شرایط سخت، هر روز تعدادی از هواداران حریف به در ورودی ورزشگاه می آیند تا با مربیان و بازیکنان مورد علاقه خود عکس بگیرند و یا لحظاتی با آنها صحبت کنند. اما در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، هواداران اجازه ورود به ورزشگاه را نداشتند. اما با وجود کاهش شیوع این بیماری، همچنان هواداران اجازه حضور در ورزشگاه شهید کاظمی برای تماشای تمرین تیم محبوب خود را ندارند.

این مشکل باعث شد تا هواداران پرسپولیس در شرایط خطرناک بیرون از ورزشگاه و حاشیه بزرگراه منتظر دیدار با ستاره های محبوب خود باشند که متاسفانه در روزهای گذشته اتفاق تلخی رقم خورد.

یکی از بازیکنان پرسپولیس (نامش محفوظ است) با ورود به ورزشگاه شهید کاظمی با یکی از هواداران و به اصطلاح با ماشینش تصادف کرد. جلوتر از او! این هوادار که بیرون از ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت متاسفانه دچار شکستگی از ناحیه سر شد و به همین دلیل حاضران در ورودی ورزشگاه شهید کاظمی و بخشی از حراست ورزشگاه به کمک او آمدند. خوشبختانه شدت جراحات وی زیاد جدی نبود و شکستگی سرش سطحی بود. این بازیکن البته به هوادار دلداری داد و اعلام کرد که اگر هزینه ای برای درمان داشته باشد، حتما آن را پرداخت خواهد کرد.

READ  شوک به قهرمان لیگ برتر؛ یامگا از استقلال جدا می‌شود؟

اما حضور هواداران در این منطقه همیشه خطرناک است و بهتر است دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس برای ساماندهی وضعیت هواداران این منطقه برنامه ای را اجرا کنند.

256 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا