بازگشت گریزمان به بارسا منتفی شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی این فصل بارسلونا را به صورت قرضی ترک کرد و مدتی را در باشگاه سابق خود اتلتیکو مادرید سپری کرد. با نزدیک شدن به فصل، شایعات زیادی در مورد آینده این بازیکن به گوش می رسد و گزینه بازگشت به بارسلونا همچنان برای آنتوان گریزمان محتمل است. آنتوان گریزمان حذف شد.

اخیرا جلسه ای بین میگل کل مارین، مدیر اتلتیکو و متئو ژرمنی، مدیر ورزشی بارسلونا برگزار شد و دو طرف توافق کردند که مدت حضور آنتوان گریزمان در پایتخت اسپانیا را حداقل برای یک فصل دیگر تمدید کنند. در واقع این بازیکن به صورت قرضی دو ساله با بند خرید اجباری 40 میلیون یورویی در پایان سال دوم راهی اتلتیکو شد. اما بندی در قرارداد وجود دارد که آنتوان گریزمان باید حداقل در 50 درصد دقایق فصل حضور داشته باشد و چنین گزینه ای برای بند خرید اجباری فعال می شود.

انریکه سرزو، رئیس اتلتیکو درباره آینده گریزمان گفت: فکر می کنم گریزمان یکی از چهار بازیکن برتر فوتبال اروپاست. او بازیکن اتلتیکو است و با ما قرارداد دارد. گریزمان فصل آینده در اتلتیکو خواهد بود.

سرسو در مورد بازگشت آلوارو موراتو به اتلتیکو گفت: در مورد موراتو باید بگویم که دقیقا نمی دانم موضع یوونتوس چیست و آیا قصد دارند بند خریدش را فعال کنند یا خیر. هنوز به ما اعلام نشده است. “بزار ببینیم چی میشه.”

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  کی‌روش سرمربی عراق می‌شود؟/عکس - خبرآنلاین
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا