بازگشت «غذای ساحلی» با استراق سمع مسافران/ هر خودرو برای ورود به منطقه ساحلی باید 10 هزار تن بپردازد.


مسافران، گردشگران و شهروندانی که این روزها قصد بازدید از ساحل فرح آباد را دارند، در صورتی که بخواهند از انتهای جاده فرح آباد وارد منطقه ساحلی شوند، با ایستگاهی مسافتی روبرو می شوند که برای رسیدن به منطقه ساحلی از 10000 تن پرداخت باید از آن عبور کرد. خودرو.

البته این ایستگاه چند سالی است که با ورود مسافران در نیمه اول سال و ورود رانندگان خودرویی که قصد ورود به ساحل را داشتند فعال بوده است، اما در روزهای اخیر با دستور رئیس جمهور متصرفان از منطقه خارج شدند. 60. وسعت ساحل و تمرکز مسئولان مختلف کشوری و استانی بر آزادی دسترسی مردم به سواحل، تناقض این رفتار برای همگان برجسته شده و گلایه هایی در این باره توسط شهروندان از طریق انتشار عکس و فیلم منتشر می شود.

انتشار فیلمی از ورودی ساحل فرح آباد ساری و ترافیک سنگین انتهای دریا و منتهی الیه شمالی این شهر ساحلی بار دیگر این سوال بسیاری از اهالی و مسافران را برانگیخته است که با چه وسیله ای و بر چه اساسی. پرداخت 10000 تن این موضوع با توجه به تاکید بر اقدامات انجام شده برای آزادسازی سواحل کشور در دو ماه اخیر و تاکید بر دسترسی رایگان همگان به سواحل حادتر از سال های گذشته است.

البته نمی توان انکار کرد که ورود به مناطق توریستی در ازای ارائه برخی خدمات و مهمتر از آن در چارچوبی قانونی و شفاف امری رایج است، اما آنچه که اکنون در سال های اخیر به عنوان تعطیلات در ساحل فرح آباد با این دو شناخته می شود. حداقل معیار فاصله قابل توجهی وجود دارد.

READ  عکس عملیات باورنکردنی برای کشف بزرگترین منطقه چمن جهان با کمک کوسه ببر!

بیشتر بخوانید:

هشدار برای مسافرانی که از بازار سیاه بلیط چتر می خرند

کدام شهرها بیشترین موزه و آثار تاریخی را دارند؟

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا