بازگشت بریتانیای کبیر به عصر حجر با موشک زیرکون روسی

به گزارش دیلی میل و به نقل از دیلی میل، یاکوف کادمی، دیپلمات سابق اسرائیلی متولد مسکو گفت که با یک یا یک و نیم موشک زیرکون با سرعت 6670 مایل در ساعت و در عرض 10 دقیقه، 50 تا 60 فروند. نیروگاه های بریتانیا نابود شده اند و جزیره به عصر حجر باز خواهد گشت.

پیش از این، الکسی ژورالیوف (سیاستمدار) و دیمیتری کیسلیف، کارشناس تلویزیون، از حمله به بریتانیا با موشک Sarmat موسوم به Evil 2 حمایت کردند، اما کادمی تاکید کرد که موشک مافوق صوت Sarmat برای نابودی بریتانیا لازم نیست، زیرا بریتانیا بسیار قدرتمند و ویرانگر است. همان موشک زیرکون کافی است.

وی تاکید کرد: موشک سرمات توانایی حمل 12 کلاهک هسته ای را دارد و این موشک برای انگلیس بسیار زیاد است، اما با یک یا یک و نیم پرتاب زیرکون انگلیس، در انقراض فرو می رود و به عصر حجر باز می گردد.

در همین حال، کادمی پسر خردسال خود را برای تحصیل در مدرسه تجارت لندن فرستاد.

اظهارات وی زمانی بیان شد که یک سرهنگ بازنشسته روس ارزیابی متفاوت و غیرمعمولی از جنگ شب گذشته پوتین در اوکراین کرد و گفت که شمشیرهای هسته ای به جز تهدید آشکار، ابزار سرگرم کننده ای هستند.

میخائیل خدارنوک، فرمانده سابق پدافند هوایی و فارغ التحصیل مدارس نظامی شوروی، هشدار داد که روسیه در انزوای کامل ژئوپلیتیکی قرار دارد و اگرچه او از اعتراف متنفر است، اما تمام جهان علیه روسیه است.

او تاکید کرد که شمشیرهای هسته‌ای کمک چندانی به بازدارندگی دشمنان روسیه نمی‌کنند و زمانی که تمام جهان با کرملین روبرو می‌شوند، بمب‌ها مانند اسباب‌بازی به نظر می‌رسند.

READ  سخنگو فرزند: چشم‌به‌راه تصمیمات اروپا و آمریکا هستیم

وی به دیگران توصیه کرد که حس واقع گرایی خود را حفظ کنند و هشدار داد دیر یا زود تاریخ چنان ضربه ای خواهد زد که پشیمان خواهیم شد.

5656


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا