بازگشت ابوالفضل پورعرب در کنار یک فوتبالیست به پرده سینما


از امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت فیلم جدیدی به نام «تا کی گریه می کنی؟ 2» منتشر شده است. البته در کنار این فیلم قرار بود «علفزار» هم نمایش داده شود که چند روز به تعویق افتاد.

«چند بار گریه می کنی؟» به کارگردانی علی توکلونیا. در حالی که نسخه اول در سال 1384 به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی علی و حسن توکلونیا تولید شد.

در نسخه قبلی بازیگرانی حضور داشتند که تعدادی از آنها در سال های گذشته فوت کردند مانند منوچهر نوذری، نیکو کرادمند، محمود بهرامی و کریم اکبری مبارکه اما ابوالفضل پورعرب در هر دو قسمت بازی کرد.

این ستاره سینما در سال های اخیر در سال 1397 در فیلم «در زمان خماری» ساخته محمدحسین لطیفی اکران شد و این در حالی است که دو فیلم «مبل» و «غیبت موجه» او هنوز اکران نشده اند و البته «مبل» مهر و موم محکمی دارد. با عنوان ممنوع است

پورعرب در طول سه دهه فعالیت خود در بیش از 40 فیلم به ایفای نقش پرداخته است که بسیاری از آنها از درخشان ترین و خاطره انگیزترین آثار سینمای ایران به شمار می روند که از جمله آنها می توان به «عروس»، «نرگس»، «چهره» و «چهره» اشاره کرد. ناشناخته ها و ناشناخته ها. دست های کثیف.

در فیلم “چند بار گریه می کنی؟” 2 »از بازیگران مشهور و جوان سینما خبری نیست و در کنار پوراراب می توان به حامد آهنگی، حمید لولایی، عباس جمشیدی فر، اسدلا یکتا، مهران رجبی و گیتی معینی اشاره کرد.

سپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس که فوتبال ایران را از دهه 80 آغاز کرد نیز یکی از بازیگران این فیلم کمدی است.

READ  توئیت وزیر ارشاد درباره جلسه شورای عالی حج و افطار هنرمندان

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا