بازداشت یک کودک آزاری با نفوذ – خبرآنلاین


در این فیلم مرد جوانی به پسری التماس می کند که در ازای دریافت پول پیاز تند بخورد و وقتی کودک موافقت می کند عکس العمل کودک را نسبت به خوردن پیاز داغ گرفته و شروع به تمسخر و تحقیر او می کند.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی باعث شد تا برخی از کاربران از پلیس و قوه قضاییه بخواهند با این کودک برخورد کنند. خشونت و تحقیر کودکان صورت گرفته است. بنابراین گزارش، در همین راستا کارشناسان پلیس فتای تهران با شکایت برخی کاربران، متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا در تشریح این خبر؛ با توجه به مشاهدات و حجم انبوه گزارش های مردمی مبنی بر شکایت کاربران فضای مجازی از تولید و انتشار تصاویر مرتبط با کودک آزاری، پرونده جنایی برای ضارب تشکیل و پس از اقدامات فنی کارآگاهان فضای مجازی، متهم در تهران شناسایی شد. و پلیس فتح فاتب علیه وی شکایتی تشکیل داده که به مراجع قضایی تحویل داده شد. این مرد که صفحه اینستاگرام پرطرفداری دارد و در صفحه خود تبلیغات زیادی انجام می دهد، انگیزه خود از انتشار این ویدئوها را جذب مخاطب عنوان کرد.

این افسر پلیس افزود: متهم با هویتی دو بار اقدام به انتشار و انتشار تصاویر غیرمرتبط با موضوع تحقیر، تمسخر و آزار کودکان کرده بود که پس از دستگیری و ارجاع به منشی دادگاه و اظهار ندامت، متأسفانه بار دیگر اقدام به اقدام ناشایست کرد. .

وی خاطرنشان کرد: تولید و انتشار هرگونه فیلم، تصویر یا موضوع خشونت علیه کودکان، خشونت زناشویی و خشونت علیه حیوانات به نحوی که موجب تشویش اذهان عمومی شود جرم تلقی می شود و پلیس فتا با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد کرد. .

این کارمند به هموطنان توصیه کرد: با رعایت هنجارها و رفتارهای پذیرفته شده در جامعه، محتوای خود را مشخص کرده و در صورتی که در گذشته مطالب مشابهی را منتشر کرده اند حذف کنند و در تایید و انتشار مطالب جدید دقت کنند.

READ  تهرانی ها باید منتظر باران باشند. پیش بینی آب و هوا در پایتخت

21302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا