بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق / افزایش تدریجی دما در کشور


صادق ضییان وی گفت: وزش باد شدید و طوفان گردوخاک امروز (9 فروردین) تا اوایل روز چهارشنبه (19 فروردین) در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه در منطقه زابل و شرق کرمان و در سایر نقاط استان پیش بینی می شود. کشور آرام است. .

وی گفت: از بعدازظهر چهارشنبه در برخی مناطق کردستان، زنجان، جنوب شرق آذربایجان و جنوب غرب آذربایجان رگبار و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود. «پنجشنبه ۱۳ فروردین در برخی از مناطق آذربایجان شرقی، اردبیل، کوم». در استان های همدان، مرکزی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سواحل غربی دریای خزر رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.

به گفته ضیائیان، جمعه و شنبه (22 و 23 فروردین) در بیشتر مناطق کشور آرام و جمعه در خراسان شمالی و خراسان شمالی بارش متناوب باران دور از انتظار نیست و جمعه در شمال شرق و شرق کشور. و شنبه در نوار باد شرقی تشدید می شود.

وی با بیان اینکه از روز چهارشنبه تا شنبه (10 تا 13 فروردین) در اکثر نقاط کشور افزایش تدریجی دما خواهیم داشت، افزود: امروز تا اوایل روز چهارشنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان خواهد بود. خشن

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران خطرات هواشناسی وضعیت هوای تهران طی دو روز آینده را گفت: پنجشنبه (21 فروردین) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و نقاط بارانی با احتمال رعد و برق با حداقل دمای هوا 9 و حداکثر دمای 21 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضییان در پایان گفت: امروز و فردا (9 و 10 فروردین ماه) اهواز با دمای 30 و 33 درجه سانتیگراد و بندرعباس با دمای 30 و 32 درجه سانتیگراد و شهرکرد با دمای -8 و – 3 درجه سانتیگراد. درجات سانتيگراد، بيشترين سرد، مراكز استان هستند. ايالتها هستند.

READ  اقدام جدید معلمان در اعتراض به کم کاری دولت/آیا سوء مدیریت است؟

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا