ایرلاین هشدار داد/ این سایت ها مجوز فروش بلیط هواپیما را ندارند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین میراکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با هشدار به مسافران مبنی بر عدم خرید بلیط هواپیما از منابع غیرمعتبر گفت: سایت های فروش بلیط هواپیما با عناوینی مانند چارتر 724 و منشور ملی غیرقانونی و بدون مجوز بلیط هستند. از سازمان هواپیمایی کشوری.”

میر اکبر رضوی افزود: متاسفانه برخی واسطه ها با راه اندازی سایت های غیرمجاز اقدام به فروش بلیط هواپیما با قیمت های نامتعارف کرده و برخی از هموطنان به دلیل عدم اطلاع از درگاه های قانونی اقدام به خرید بلیط از این سایت ها می کنند. فروشندگان این سایت ها به مسافران پاسخگو هستند.

وی در خصوص نحوه خرید بلیت از درگاه های مجاز فروش گفت: هموطنان می توانند با مراجعه به سایت شرکت های هواپیمایی بلیت را به صورت مستقیم از شرکت ها خریداری کنند. همچنین فهرست دفاتر مسافرت هوایی و سایت های دارای مجوز فروش بلیت در پورتال سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی caa.gov.ir و مسافرانی که قصد خرید بلیط از نقاط فوق را دارند با مراجعه به لیست فعالیت های فوق از جمله فعال یا غیرفعال و اخذ اعتبار مجوز فروش بلیط به انتخاب شما.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره برخورد با متخلفان گفت: سازمان هواپیمایی کشوری علاوه بر معرفی متخلفان به نیروی انتظامی، با شرکت های هواپیمایی که بلیت آنها از این سایت ها به فروش می رسد نیز برخورد خواهد کرد.

223225


منبع

READ  طرح سال بیمه سامان یک خدمت بازنشستگی هوشمند است
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا