ایرج طهماسب از پری‌ناز ایزدیار تست تسلط بر احساسات گرفت/ عکس

قسمت دوم «مهمان» جدیدترین ساخته ایرج طهماسب در مقام نویسنده، کارگردان و مجری با حضور پریناز ایزدیار بازیگر سرشناس تئاتر، سینما، تلویزیون و شبکه سینمای خانگی امشب پنج شنبه فروردین ماه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. 25 1401 در شبکه سینمای خانگی.

“مهمان” با حضور 7 عروسک به نام های “شا / بش”، “دی جی”، “کیمه هانوم”، “کاتهانم”، “پشه”، “هوشگل بابا” (مگس ها) و یک کودک کار یک آتش نشان و سه بازیگر. به نام سیروس، نوروز و سهیلا پخش می شود.

ایرج طهماسب در بخشی از این برنامه از پریناز ایزدیار خواست که پنج کلمه ای را که دوست دارد و پنج کلمه ای را که دوست ندارد بگوید و فلفل. سپس طهماسب از او خواست تا با این 10 کلمه داستان کوتاهی بسازد. طهماسب برای بازی “چهار حس” چهار کاسه پر از شکر به عنوان نماد شادی، خرما به عنوان نماد غم، فلفل سیاه به عنوان نماد عصبانیت و ماست به عنوان نماد گزگز را مقابل ایزدیار گذاشت و از او خواست که بگوید. داستان او یکی یکی این احساسات را شناسایی کنید.

روزهای پخش مهمونی در دو هفته نوروز، سه شنبه و پنج شنبه دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین است و از هفته سوم فروردین فقط پنج شنبه پخش می شود.

ایرج طهماسب تست تسلط بر احساسات را از پریناز ایزدیار گرفت / عکس

259259


منبع

READ  وقتی امیر کربلایی‌زاده را با امیرمهدی ژوله اشتباه گرفتند!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا