اگر به داد ورزشگاه آزادی نرسیم فاجعه به بار می‌آید


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; امیرحسین اصلانیان، مهاجم سابق پرسپولیس درباره وضعیت تیم های ایرانی و احتمال حضور آنها در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: از زمان حذف تیم های ایرانی، شرایط تغییر نکرده است. دلایلش هم مشخص است؛ الان فدراسیونی نداریم که بخواهد تصمیم بزرگی بگیرد و اولین پیامد آن نتیجه نگرفتن جام جهانی باشد و با این استعداد کاری از دستمان برنمی آید.

وی ادامه داد: الان فوتبال ما شبیه خودروسازی ما شده که هیچ کشوری از ما بازیکن نمی خرد. کیفیت لیگ ما همان سمند و پرایدی است که در لیگ دیدیم. لیگ کم گل بدون پدیده و ستاره سازی. حالا به تیم های بالای جدول نگاه کنید که تیمی مثل پرسپولیس قدیمی ترین تیم لیگ هستند. یعنی سیستم فوتبال ما نه جوانی ایجاد کرده است و نه جوانی.

اصلانیان افزود: از طرفی پولی نداریم که بازیکن جوان اروپایی بخریم به همین دلیل به سراغ میوه های گندیده در سبد گندیده می رویم که منجر به آنچه دیدیم می شود.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره مقایسه امکانات فوتبال ایران و کشورهای همسایه گفت: فوتبال ما هیچ وقت به کشورهایی مثل قطر نمی رسد، وقتی ماشین سازی ما اینطور است فوتبال هم همینطور است و باید ورزشگاه های مناسب بسازیم. در این سال ها فقط شعار شنیده ایم و مردم سعی کرده اند فیفا و AFC را دور بزنند اما دست ما را خوانده اند.

وی افزود: ما اصلا چیزی به نام زیرساخت نداریم که بخواهیم درباره آن بحث کنیم.

اصلانیان در پایان گفت: اکنون ورزشگاه آزادی که بهترین ورزشگاه ایران محسوب می شود آسیب های زیادی دیده است که اگر به آن رسیدگی نکنیم فاجعه بار خواهد بود. امیدوارم روزی را ببینم که مانند همسایگانمان امکانات ورزشی خوبی داشته باشیم، البته اگر این به ما حیات بدهد.

READ  ببینید | بزن بزن هواداران فوتبالی در مترو ترکیه

برای خواندن گزارش مفصل روی این لینک کلیک کنید.

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا