اولین نمایشگاه مادوفارم با موفقیت برگزار شد

پزشکان از اولین مدوفارم استقبال کردند

نمایشگاه مدوفارم در قالب 14 پنل تخصصی با موضوعات مختلف کووید 19 و تشخیص آزمایشگاهی، اخبار ویروس شناسی در کووید، سوء استفاده پزشکی در کشور توانست حدود دو هزار پزشک را با امتیاز 9 برای بازآموزی (27 امتیاز در 3 روز) جذب کند. تاج، کووید و پوست، به روز رسانی درمان بستری و سرپایی بیماران مبتلا به کووید، قلبی و کووید، ‌ عوارض ناشی از نورولوژی کووید، واکسیناسیون کووید، تظاهرات گوارشی و کبدی کووید و پس از کووید، کووید در کودکان، اختلالات غدد درون ریز در بیماری کووید، پیامدها بیماری کووید در دوران بارداری و در این رویداد علمی و ارزشمند اساتید برجسته پزشکی به ارائه آخرین مباحث علمی پرداختند.

مدوفارم 1401 شرکت های واکسن برکات، سیناژن، انستیتو پاستور ایران، شرکت واکسن فخرا، شرکت واکسن نورا و موسسه واکسن رازی را معرفی کرد.

همچنین از خانواده شهدای مدافع سلامت از جمله خانواده شهید محمود پویانی، خانواده دکتر مجید شریفی نیا، دکتر مهدی صالحی و خانواده شهید علی تجلیل شد.

همچنین در این مراسم از زحمات خبرنگاران حوزه سلامت به دلیل سهم مهم در اطلاع رسانی اخبار کووید 19 تقدیر و تشکر شد و خبرنگاران حوزه سلامت در ایرنا، مهر، فارس، ایسنا، دانشجو، باشگاه خبرنگاران جوان، ایران، سپید و پایگاه اطلاع رسانی دوشنبه های دارویی از او قدردانی شد.

اولین نمایشگاه تخصصی مدوفارم به مساحت دو هزار متر با حضور بیش از 30 شرکت داروسازی و تجهیزات پزشکی از جمله. شرکتهای دارویی برکت، سیناژن و سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات پزشکی و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی با موفقیت میزبان و مورد استقبال بیش از دو هزار پزشک حاضر در کنفرانس و همچنین سایر پزشکان حاضر در خارج از کنفرانس قرار گرفتند.

READ  روشی جدید برای کاهش وزن - خبر آنلاین

گفتنی است اولین مدوفارم ایران در سالن کنفرانس ایران مال برگزار شد و دکتر سید مؤید علویان رئیس سازمان نظام پزشکی تهران به عنوان رئیس همایش و دکتر داود یادگاری به عنوان دبیر همایش و اساتیدی از رشته های مختلف پزشکی به عنوان مدرس در این جلسه حضور داشتند.

مدوفارم 1401


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا