اولین فرمان امباپه اجرا شد!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کیلیان امباپه شب گذشته و کمتر از 24 ساعت پس از اعلام رسانه های فرانسوی مبنی بر برکناری لئوناردو از سمت مدیر ورزشی پاریس، قرارداد خود را با پیاتزی تمدید کرد. لئوناردو در سه سال گذشته مدیر ورزشی PSG بوده است، اما دستاوردهای او در نهایت منجر به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نشد.

او یکی از موانع تمدید قرارداد امباپه بود و ستاره فرانسوی شرط بسته بود در صورت تمدید، لئوناردو اخراج شود. پس از تمدید تا سال 2025، امباپه نه تنها پاداش ها و دستمزدهای هنگفتی دریافت خواهد کرد که قدرت و نفوذ بسیار بیشتری در تصمیم گیری های ورزشی باشگاه خواهد داشت. منابع فرانسوی اخراج لئوناردو را اولین دستور امباپه تفسیر می کنند. لئوناردو صبح امروز با هم تیمی هایش و برخی بازیکنان خداحافظی کرد.

ویس کامپوس، مدیر ورزشی سابق پرتغالی موناکو و لیل که روابط دوستانه زیادی با امباپه دارد، اولین گزینه برای جانشینی لئوناردو است. پردیس نقش بسیار مهمی در تحول و درخشش امباپه با پیراهن موناکو داشت. او در دوران مربیگری مورینیو مشاور موقت فلورنتینو پرز (رئیس رئال مادرید) بود و گفته می شد در صورت پیوستن امباپه به رئال مادرید، کامپس به باشگاه بازخواهد گشت.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  اصولی: ناظر فیفا توجیه بوده و اتفاقی نمی افتد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا