اوربان تحریم های روسیه را به بمب اتمی تشبیه کرد

نخست وزیر مجارستان اعمال تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه را به چالش کشید و هشدار داد که این تحریم ها عواقب جدی به ویژه برای اتحادیه اروپا خواهد داشت و می تواند فقر غذایی را تشدید کند و مهاجرت را افزایش دهد. به اروپا.

اوربان در جریان دیدار با الکساندر وو چ i چ رئیس جمهور صربستان در نمایشگاه بین المللی کشاورزی در نووی ساد، شهری در شمال صربستان، گفت که بوداپست در روز شنبه (21 مه 1401) تأسیس شد.او با تصمیم بروکسل برای اعمال تحریم ها مخالف بود. روسیه، اضافه کرد که تحریم ها (به رهبری ایالات متحده) می تواند به اقتصاد مجارستان آسیب برساند و منجر به افزایش قیمت ها شود.

نخست وزیر مجارستان گفت؛ وی افزود: اعمال تحریم‌ها علیه روسیه معادل بمب اتمی است، زیرا به طور بالقوه می‌تواند منجر به وضعیتی شود که در آن مجارستان نتواند غذای مردم خود را تامین کند و رویدادهای اخیر می‌تواند منجر به یک بحران مهاجرتی جدید شود.

زمستان سختی در راه است

نخست وزیر مجارستان هشدار داد؛ “زمستان سخت است زیرا تورم در حال افزایش است، قیمت ها در حال افزایش است، گرسنگی در بسیاری از نقاط جهان در حال گسترش است و ما در اوکراین جنگ داریم.

اوربان افزود که مجارستان و صربستان یکی از این دو کشور به عنوان عضو اتحادیه اروپا و دیگری خارج از اتحادیه اروپا هستند. با این حال، هر دو به این مشکلات کمک می کنند.

این وب سایت رسانه ای روسی با اشاره به تحریم های ضد روسیه نوشت: مجارستان بارها به اتحادیه اروپا هشدار داده است که تحریم ها علیه نفت و گاز روسیه خط قرمز در بوداپست است، زیرا مجارستان به شدت به واردات انرژی از روسیه وابسته است.

READ  تصویر مردی که قرار بود بر زلنسکی در اوکراین حکومت کند

311311


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا