انگلیسی ها می گویند باید مقابل ما بازی کنی!


علاار صیادمنس مهاجم 20 ساله تیم ملی فوتبال کشورمان و عضو تالار مشاهیر انگلیس در چمپیونشیپ انگلیس از قرعه کشی جام جهانی 2022 قطر و گروه بندی این رقابت ها می گوید. برنامه های او برای هال سیتی برای ادامه مسابقات و فصل آینده. دسته بندی:

تمرینات تیم هال سیتی آغاز شده است؟

نه! تمرینات ما از دو روز دیگر شروع می شود. در این چند روز مسابقات به دلیل شرایط لیگ ما تعطیل بود و کادر فنی به ما استراحت دادند.

بازی بعدی شما با کدام تیم است؟

ما 9 آوریل به میدلزبورو می رویم و باید در زمین آنها بازی کنیم.

در مورد شرایط هال سیتی در جدول رده بندی صحبت می کنید؟ معلومه که خوب نیستی؟

متأسفانه در رده بیستم هستیم و وضعیتمان خوب نیست. البته این به خاطر نتایجی است که در نیم فصل برای تیممان کسب کردیم. اما من مطمئنم که هالوسیتی در لیگ قهرمانان اروپا باقی خواهد ماند و انشاءالله فصل بعد به مسابقه باز خواهیم گشت.

تیم ملی ما که با انگلیس همگروه بود؟

آره! اتفاق جالبی بود و شرایط خاصی را برای من ایجاد کرد که در آن مدت به انگلیس آمدم و اینجا فوتبال بازی می کنم.

تو چی میگفتی

از لحظه ای که قرعه کشی انجام شد و ایران با انگلیس همگروه بود، بسیاری از هواداران هالوسیتی در صفحه اجتماعی من کامنت گذاشتند و ابراز امیدواری کردند که در بازی انگلیس و ایران در تیم ایران و مقابل انگلیس بازی کنم. بازی.

آیا فکر می کنید این یک فرصت برای شماست؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. تلاش می کنم اما بستگی به نظر کادر فنی دارد. در حالی که هنوز 8 ماه تا آن زمان باقی مانده است، مثل همیشه سخت کوش خواهم بود و بخصوص در این مدت با قدرت و انگیزه مضاعف برای درخشش در باشگاه هالوسیتی و نظر مساعد کادر فنی برای بازی در تیم ملی قرعه کشی تلاش خواهم کرد.

نظرت در مورد هم تیمی های ایران چیست؟

در کل هیچ گروهی در جام جهانی آسان نیست. قطعا همه تیم ها در جاده های سخت به جام جهانی رسیده اند و هر کدام با تدارکات و اردوهای مختلف در این مدت سعی دارند بهترین عملکرد خود را در جام جهانی ارائه دهند. قطعا بریتانیا، ایالات متحده و حتی ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

READ  ۳ شکارچی استقلال در دهه۶۰/عکس

بیشتر بخوانید:

حدس شما برای تیم چهارم گروه چیست؟

بله (می خندد)! البته تیم سومی که می آید هم خیلی مهم است. این امکان وجود دارد که اوکراین بیاید.

نظر شما در مورد اوکراین چیست؟ مدتی در زوریولخانسک بازی کردید؟

اگر اوکراین بیاید، چالش دیگری برای من پیش خواهد آمد. انگلیس اولین چالش من با هم تیمی های ایران است و اگر اوکراین بیاید دومین چالش من خواهد بود. از زمانی که در اوکراین بازی کردم، مردم آنجا را می شناسم، تا حدودی با فوتبال و تیم های ملی آنها آشنا هستم و زبان آنها را هم می دانم. البته نه زیاد، اما می توانم اصطلاحات و حرف های فوتبالی آنها را در زمین بفهمم. فکر می کنم اگر اوکراین به ایران ملحق شود، اتفاق بسیار جالبی برای من رخ خواهد داد. چون تجربه بازی در انگلیس و اوکراین را دارم. نکته دیگر این است که هواداران فوتبال اوکراین مرا به خوبی می شناسند و هنوز هم بسیاری از آنها به من پیام می دهند. البته من از اتفاقاتی که در این کشور افتاده است ناراحت هستم و امیدوارم هر چه زودتر این وضعیت برای مردم اوکراین به پایان برسد.

در کل گروه ایرانی سخته یا راحت؟

اگر بخواهیم با ژاپن شامل اسپانیا و آلمان یا کره که با پرتغال، اروگوئه و غنا همگروه است مقایسه کنیم، می توان گفت که گروه ما نسبتاً بهتر است، اما در کل باز هم می گویم که کار آسانی نداریم. گروه جام جهانی

به نظر شما می توانیم از این گروه خارج شویم؟

امیدوارم. البته من یک بار این تجربه را داشتم.

چه زمانی؟

در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سال 2017 به همراه تیم ملی جوانان کشورمان موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی شدم. در سال 2017 در آخرین دیدار با برتری 2 بر صفر مقابل مکزیک به جمع 8 تیم برتر صعود کردیم. گل اول ما را محمد شریفی (دقیقه 7) و گل دوم را من (دقیقه 11) زد. امیدوارم این بار که به همراه تیم ملی بزرگسالان در جام جهانی شرکت می کنم، این تجربه خوشایند را کسب کرده و در کنار سایر ملی پوشان به حلقه بالاتری صعود کنم.

READ  جدال یاران جهانبخش با اسلاویاپراگ در لیگ کنفرانس اروپا

امید ایران به صعود چیست؟

بستگی به شرایط ما دارد. تا جایی که من می دانم همه بچه های تیم ملی عزم خود را جزم کرده اند تا به یک مرحله بالاتر صعود کنند. البته اگر در این مدت آمادگی خوبی داشته باشیم و بازی های دوستانه قدرتمندی برای تیم ملی تدارک ببینیم، از این نظر امیدمان برای صعود بیشتر خواهد شد. من شخصا در این مدت با تمام وجود تمرین می کنم تا در صورت دعوت به اردوی تیم ملی در بالاترین شرایط چه از نظر جسمی و چه روحی در خدمت تیم ملی باشم.

یک بازی تدارکاتی خوب چقدر به تیم ملی در این مسیر کمک می کند؟

این قطعاً اعتماد به نفس کلی تیم ما را افزایش می دهد. با این حال اکثر بچه ها شرایط خوبی دارند و هم تجربه حضور در جام جهانی قبلی را دارند و هم اینکه اکثر آنها در تیم های فوتبال اروپایی بازی می کنند. اما قطعا بازی با تیم های بزرگ دنیا باعث افزایش اعتماد به نفس بچه ها می شود. در مجموع می تواند چالش خوبی برای فرزندان ما باشد که از هر نظر با آمادگی بیشتری وارد مسابقات قطر شوند.

بازی با انگلیس چه اهمیتی برای ایران دارد؟

تا جایی که من می دانم ما هرگز مقابل انگلیس بازی نکرده ایم و به همین دلیل آنها چیز زیادی از فوتبال ایران نمی دانند. مطمئنم بازی تیم ایران مقابل انگلیس شرایطی را ایجاد می کند که قدرت بازیکنان ایرانی را ببینند و امیدوارم شرایط برای تعداد ایرانیان حاضر در لیگ انگلیس چه در لیگ برتر و چه در لیگ برتر فراهم شود. لیگ برتر. در مسابقات قهرمانی فصل آینده

257 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا