انهدام 5 باند بزرگ و دستگیری 22 قاچاقچی بزرگ در تهران


سردار رحیمی در طرح ظفر پلیس صوفیه برای مبارزه با مواد مخدر با اشاره به دو خرابکاری در مرکز مهر سروش گفت: برای اجرای این دو پروژه 17 میلیارد تن در نظر گرفته شده است که به دو مرکز بهداشتی درمانی در سال 96 منتقل می شود. این دهکده بهداشتی را توسعه می دهیم، اضافه می کنیم.

وی با اشاره به مرحله هفدهم طرح ظفر گفت: رویکرد طرح ظفر مبارزه همه جانبه با قاچاقچیان و معتادان متجاهر است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در فاز هفدهم طرح ظفر دو تن مواد مخدر کشف و پنج باند بزرگ منهدم و 22 قاچاقچی بزرگ دستگیر شدند. در این مرحله 55 خودروی قاچاقچیان مواد مخدر توقیف و 1600 خرده فروش دستگیر شده اند.

وی گفت: بالغ بر 3 هزار و 730 معتاد جمع آوری شده اند.

فرمانده انتظامی کلانشهرها با بیان اینکه مشکل اصلی ما در مبارزه با معتادان متجاهر و کمبود ظرفیت است، گفت: حدود 11 هزار و 200 تا 11 هزار و 500 نفر را جمع آوری کردیم. حدود 8 تا 10 هزار نفر کمبود ظرفیت داریم و هم ستاد مبارزه با مواد مخدر و هم شهرداری و استانداری تهران قول ظرفیت سازی داده اند. قطعاً در صورت ایجاد ظرفیت، پلیس در کمتر از دو سه روز دیگر آماده است تا معتادان متجاهر را جمع آوری کند.

وی ادامه داد: علاوه بر برخورد با معتادان متجاهر، نیازمند برخورد جدی و قاطع با خرده فروشان هستیم که حدود 7 هزار نفر از آنها شناخته شده و شناسایی شده اند. این هم یکی از الزامات است تا بتوانیم از موضوع داروی سازماندهی به وضعیت تهران بپردازیم.

READ  عکس تهرانی های قدیمی چگونه عید می گرفتند؟

بیشتر بخوانید:

قانون برای کلکسیونرهای نقابدار و بهداشتی چه مجازاتی در نظر گرفته است؟

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا