انتقام دختر پولدار پس از شنیدن پاسخ منفی در خواستگاری


دختر جوان در اتاق کارش گفت: من یک هنرمند هستم و کارهایم را در اینستاگرام و نمایشگاه های مختلف به نمایش می گذارم. چند وقت پیش تصمیم گرفتم برای تحصیل در یک دانشگاه معتبر به اروپا بروم. روز حادثه ابتدا به سفارت و سپس صرافی رفتم و دلار و یورو خریدم، اما فاصله زیادی با صرافی نداشتم که موتور سواری با دو مسیر به سمت من آمد و پشت چراغ قرمز ایستادم. یکی از آنها در ماشین را باز کرد و کیفم را دزدید.

دزدهای اجیر شده
با شکایت دختر این هنرمند، تحقیقات برای شناسایی موتورسواران سارق آغاز و کارآگاهان پلیس آگاهی دوربین های مدار بسته اطراف محل را مورد بازرسی قرار دادند. تصویر متهم در بازرسی از دوربین ها به دست آمد. هویت دو متهم جوان با مقایسه تصاویر سارقان با آلبوم متهمان اطلاعات مشخص شد. حمید و محسن از جمله سارقانی بودند که چند روز قبل از سرقت از زندان آزاد شدند. در نهایت دو متهم جوان دستگیر شدند. متهمان در تحقیقات اولیه به سرقت دلار و یورو از این هنرمند اعتراف کردند: «ما این دختر را نمی شناختیم. بعد از آزادی از زندان، یکی از دوستانم پیش ما آمد و گفت دوستش به دنبال دو دزد حرفه ای است و پول خوبی می دهد.
آنها ادامه دادند: ما که به تازگی از زندان آزاد شده ایم و وضعیت مالی خوبی نداشتیم، این پیشنهاد را پذیرفتیم. مالباختا مشخصات فردی به نام سامان را که ما را استخدام کرده بود، گفت. حتی به ما مهلت داد تا خانه و محل زندگی اش را ترک کنیم. دختر جوان را تعقیب کردیم و پس از خروج از صرافی در فرصت مناسب کیف او را دزدیدیم. سامان بیشتر دنبال مدارک و پاسپورت دختر جوان بود و پول خوبی از این سرقت به ما داد.

READ  اگر کودک شما سرفه می کند؛ توصیه های متخصص برای کاهش سرفه های مکرر در کودکان

انتقام جوی
با اعتراف دو جوان سارق سامان دستگیر شد و درباره نقشه سرقت گفت: در اینستاگرام با شقایق آشنا شدم. وقتی فهمیدم وضعیت مالی خوبی دارد، به دروغ خود را دانشجوی دکترا از خانواده ای ثروتمند معرفی کرد. هر روز یک ماشین کرایه می کردم و از یکی از دوستانم که داشت گردگیری می کرد، به رختخواب می رفتم. همه چیز خوب پیش می رفت و او هم به من علاقه داشت. می خواستم با شقایق ازدواج کنم و به خارج از کشور بروم.
وی ادامه داد: متاسفانه یکی از دوستان مشترکمان راز دروغ من را فاش کرد. وقتی شقایق از من حقیقت را پرسید، به او گفتم که دروغ گفته‌ام و کارمند معمولی یک شرکت هستم و خانواده‌ام نه تنها ثروتمند نیستند، بلکه از خانواده‌های فقیر هم هستند. فکر می کردم شقایق آنقدر مرا دوست خواهد داشت که از ازدواج منصرف نمی شود، اما اشتباه می کردم. به محض اینکه متوجه شد از پاسخ دادن به من امتناع کرد و تلفن را قطع کرد که باعث عصبانیت من شد. از طریق یکی از دوستان مشترکم فهمیدم که برای سفر به اروپا دلار و یورو می‌خرد، بنابراین دو دزد را استخدام کردم و قصد سرقت کیفش را داشتم. البته هدف من بیشتر این بود که مدارک او را بدزدم تا نتواند به خارج از کشور برود و انتقام سختی از او بگیرد.به گفته متهم تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا