انتقاد کیهان از مخالفان سرود “سلام فرمانده” / این سرود یک کار فرهنگی تراز بالاست


این سرود به قدری مورد استقبال و تاثیرگذاری قرار گرفت که دشمنان و دشمنان را به واکنش خشم و وحشت واداشت. دشمنان چندین ساله با انواع ابزارهای رسانه ای مانند ماهواره، اینستاگرام و انواع دیگر شبکه های اجتماعی، انیمیشن های هدفمند، آهنگ های مبتذل، بازی های رایانه ای مخرب، تبلیغات سند 2030 و … از هر چیزی که بر ذهن و روح کودکان این زمین تأثیر منفی بگذارد، آنها نمی توانند تزلزل کنند. این گربه های فداکار در حالی که شاهد تاثیر مثبت و سازنده یک سرود هستند، صبر و حوصله خود را از دست داده اند و با تحلیل های مختلف ضعیف و بی اساس، سرودی را می خوانند که دل کودکان و نوجوانان را با استاد گمشده شان (!) پیوند می دهد.

اما جدای از این فریب و مخالفت های غیرمنطقی و سرسختانه دشمن و اندک های او، موفقیت چشمگیر سرود به عنوان یک کار فرهنگی بالاست و نشان می دهد که اگر کاری خالصانه و برای رضای خدا و خدمت به جبهه علیه دشمن در عمل و در نتیجه مورد نعمت های باورنکردنی قرار می گیرد.

اما برای رسیدن به چنین مرحله ای باید اولین قدم را برداشت و از تنبلی، عذرخواهی و ناامیدی دوری کرد. تصور کنید شاعری که برای اولین بار سرود «سلام فرمانده» را خواند یا کسانی که برای اولین بار پیشنهاد خواندن سرود این سرود را به جای گفتن «یاعلی» و «انشاءالله» و قبول تکلیف دادند، به بهانه های مختلفی مانند «من» مشغول بودند. حوصله ندارم، «الان چقدر دیده می شود»، «الان بعد»، «وقت ندارم» و …. اما وقتی گامی مثبت به نام خدا و خدمت به فرزندان این مملکت برداشته می شود و با عنایت و عنایت الهی همراه می شود، نتیجه آن چیزی است که امروز می بینیم.

READ  واژه‌ای که خواننده کره‌ای برای بازشدن بخت احسان علیخانی به او یاد داد

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا