انتقاد شدید مفتی عمان از سازشکاران/ به ذلت و خواری رضایت دادند


بر اساس این گزارش “تعداد», مفتی عمان احمد بن حمد الخلیلی از سفره های افطاری عادی سازان روابط با رژیم اشغالگر در زمانی که فلسطینیان در حال مبارزه با حملات رژیم اشغالگر هستند، انتقاد کرد.

الخلیلی در توئیتی نوشت: آنها به جای اینکه با جان و مال خود به کمک فلسطینی ها بشتابند و مقدسات اسلامی را از لوث رژیم اشغالگر پاکسازی کنند، به ذلت روی آوردند و به ذلت بسنده کردند.

وی افزود: به همان اندازه که از مواضع قهرمانانه برخی از تولیت های قدس شریف برای حفاظت از مسجد الاقصی از آلودگی به پلیدی رژیم اشغالگر خرسندیم، از ذلت امت اسلامی شگفت زده شده ایم. . “

مفتی عمان اعلام کرد: در این ماه مبارک با دشمن به سفره افطاری می شتافتند تا بهره بالایی به دست آورند، گویی غنیمتی است که با چیزی جبران نمی شود. می خواهم بدانم بیماری این ملت چه زمانی شفا می یابد و کی از بستر مرگ برمی خیزد و امانتی را که خداوند بر او نهاده است ادا می کند و از مقدسات و حقوق مستضعفان ملتش حمایت می کند؟

گفتنی است، «ایزاک هرتزوگ» رئیس رژیم اشغالگر در منزل خود با حضور سفرای مصر، اردن، بحرین، امارات، مراکش و چند کشور دیگر مراسم افطاری ترتیب داده بود.

2323


منبع

READ  احمد معینی‌جم، به سوگ مادر نشست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا