انتقاد روزنامه شهرداری از گران کردن اینترنت توسط دولت سیزدهم/ باعث توقف رشد اقتصاد دیجیتال و حتی عقبگرد آن می‌شوید


ممکن است سال اگر این افزایش قیمت و حذف بسته‌های بهصرفه از سوی اپراتورها صورت می‌گرفت، خیلی مهم مهم بهحساب نمی‌آمد، اکنون اما ارتباطات در گوشه و کنار ایران با زندگی مردم گره خورده و عملاً اینترنت معادل آب، برق و گاز حضوری جدی در زندگی ایرانیان دارد. متاسفم. نیروی هوایی هزاره ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا.

او۱۰۲تان باشتر از ۱۰۲ میلیون اینترنت مشترک پهن‌بند کشور وجود دارد. این مسئله زمان و زمان است که اینترنت برای عموم باز باشد. عملا در زمانی که گرانی مایحتاج نیاز به فشار سنگینی را به جامعه آورده، افزایش قیمت اینچنینی اینترنت و حتی حذف کامل و هماهنگ های بلندمدت از سوی 2 اپراتور مسلط کشور ضربه سنگینی به اکوسیستم فناوری کشور وارد می کند.

مهم است که بتوانید از تجهیزات صوتی و تصویری دیجیتال و رادیویی کنترل شده استفاده کنید. امکان استفاده از سیستم اطلاعاتی برای ارائه اطلاعات در مورد نتایج اعمال رویه وجود دارد. علاوه بر اینترنت، اینترنت، اینترنت و ایالات متحده، و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. شاید خیلی ها یادشان نیاید، اما تا همین چند سال پیش اگر کاربر معمولی اینترنت بود از اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه برایتان غیرممکن استفاده کرد. مثال معروفی هم که زده میشد این بود که پهنای باند 56 کیلوبیت بر ثانیه برای مصارف کاربران اینترنتی خانگی و دانشگاهها حتی برای دانلود کتابهای 500 صفحه هم مناسب است!
در روزگاری که اکنون زندگی، تحصیل و کار مردم به اینترنت وابسته است و هر روز درخواست اینترنت با سرعت بالاتر و کیفیت بهتر را دارند، این افزایش تعرفه ها باعث کاهش بیشتر دهک های جامعه به اینترنت می شود و به نوعی صرفه جویی در مصرف اینترنت را می دهد. . یکی از مهمترین چیزها این است که شدید شیعیان این کار را انجام دهد. در بحبوحه انقلاب صنعتی چهارم و بویژه همه رقابتهای جهانی برای توسعه ارتباطات بهعنوان زیرساخت توسعه آنها وجود دارد، گرانی اینترنت در واقع سوقدادن اکثریت مردم به استفاده کمتر یا حتی حذف اینترنت است.
در این روزگار سرفه‌جویی مصرف اینترنت معنایی ندارد. ایران و ایالات متحده آمریکا، اینترنت، آمریکا، آمریکا و آمریکا خیلی با آن کار دارند. جاجم سرانه ترافیک بالاتر در ارسال
سازمان تنظیم مقررات در واکنش به گرانی های اخیر اینترنت اعلام کرده که حجم استفاده از 40 درصد کاربران دیتای موبایل زیر 2 شهری است و وزارت ارتباطات برای آنها بسته های حمایتی قرار می گیرد. معلوم نیست! شما می توانید آن را با عجله انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید و می توانید آن را انجام دهید. این اولین بار است که ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا قادر به انجام این کار هستند.
اگر به ادعای وزارت ارتباطات عدمتوسعه شبکه، مشکلات دخل و خرج اپراتورها و هزاران مورد دیگر هم به قیمت اینترنت وابسته بوده است، حتی این مسئله را بهعنوان مشکلی جدید به دوش مردم کشور و کلیدزدن شکاف دیجیتال میان پولدار و فقیر روش درستی نبوده و نمی شود. .

READ  وزیر ارتباطات: ایتا از ۳ به ۱۹ میلیون کاربر فعال ماهانه رسید

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا