امکانات و خدمات جلسه


برای اولین بار متوالی:

«ر..راست ۴ دستور تصادف ا اروس نا ا ا ااز یک. ن. ن. ن خ د د د م ر روشن است.

این افراد به نزدیکترین مرکز درمانی ارجاع داده می شوند و خدمات درمانی لازم را نیز دریافت می کنند و بر اساس بررسی های صورت گرفته حال این افراد نیز مساعد است.

آموزش و پرورش منطقه 2 اهواز پس از این اتقاق و در اولین اقدام یک کارگروه میدانی متشکل از حراست، ارزیابی عملکرد و بهداشت و سلامت را به محل مدرسه اعزام می کند و در اولین اقدام این کارگروه نسبت به توقف فعالیت مدرسه تا زمان بررسی جوانب حادثه. روی داده اقدام می کنند.

ضمناً با توجه به انتشار گاز در محیط مدرسه دانشآموزان این آموزشگاه نیز جهت اطمینان از وضعیت سلامتی به بیمارستان جهت انجام آزمایشات تشخیصی ارجاع میشوند که به حمدالله بر اساس بررسی انجام شده موردی از مسمومیت سایر دانش آموزان در سایر دانشآموزان گزارش نمیشود.

در ادامه کارگروه مربوطه، این کارگروه در هماهنگی با مدیران اهواز و همچنین نهادهای ذی ربط در حال علتیابی اتفاق روی داده و تشخیص نوع این گاز ناشناخته هستند که در نهایت پس از تکمیل گزارشات اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

شما عضو HSE هستید.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که آموزش و پرورش اولویت را به سلامت دانشآموزان خود می دهد و از همه توانهای لازم برای حادثه روی داده استفاده خواهد کرد. »

۲۳۳۲۳۳


منبع

READ  سه دانشجوی بازداشتی از دانشگاه های شریف و حاجه نصیر آزاد شدند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا