افزایش ۳۱ درصدی رضایت مشتریان از کیفیت رنگ شرکت کرمان موتور


شرکت کرمان موتور از اوایل زمستان دهه 1400 با هدف افزایش سطح رضایت مشتریان و افزودن بر زیبایی رنگ و جذابیت پوشش بدنه محصولات خود، تغییراتی را در اتاق رنگ کارخانه انجام داد و با توجه به این موارد. تغییرات،

مدیر واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان موتور با اشاره به رشد 40 درصدی فروش و تحویل خودرو تا سال 1400 افزود: علیرغم افزایش سهم بازار این شرکت در سال 1400، تعداد مراجعات به محرک ارتباط با مشتری کاهش یافته است و با تغییراتی در خطوط تولید مانند جایگزینی میکای سیاه به جای میکای متالیک شاهد افزایش قابل توجهی در رضایت مشتریان از محصولات ما است.

امین حکمت شعار درباره جزئیات تغییر رنگ افزود: میکا نوعی کانی رسوبی چندلایه است که با جایگزینی آن با پودر آلومینیوم در ترکیب رنگ روکش های مشکی خودرو کرمان موتور، این ترکیب معدنی ارزشمند مانند صدف عمل می کند. تابش نور می شکند و طیف جداگانه ای از نور ساطع می کند. به همین دلیل رنگ خودرو روشن تر و تن رنگ از هر طرف متفاوت خواهد بود. رنگ‌های میکا که به پوسته معروف هستند با کیفیت بصری جذاب و ماندگاری برتر نسبت به رنگ‌های متالیک عرضه می‌شوند و به طور سنتی در بازار خودرو ایران تنها خودروهای صدفی وارداتی عرضه می‌شود.

وی افزود: نظرسنجی انجام شده در ماه های اخیر توسط شرکت های خارجی حاکی از افزایش 31 درصدی رضایت مشتریان از نوع، شفافیت و کیفیت رنگ محصولات شرکت کرمان موتور است. در این راستا با تصمیم مدیریت ارشد شرکت کرمان موتور مقرر شد در خط جدید رنگ ها استفاده از پوشش پوسته ای برای تمامی محصولات و تمامی رنگ ها پیش بینی شود.

READ  حرفه‌ای‌ها چه زمانی دلار می‌خرند؟ / فروپاشی بازار ارز با این اتفاق


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا