افزایش ناگهانی قیمت گوشت در تبریز / توزیع گوشت. تنظیم بازار از امروز آغاز می شود


به گزارش خبرآنلاین از تبریز، کریم گدراتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با مساعدت استاندار، شورای اسلامی و شهردار کلانشهر تبریز و همچنین با کمک تامین کنندگان گوشت از کشتارگاه صنعتی تبریز فردا دومین روز ماه رمضان قیمت گوشت قرمز شهر تبریز در کشتارگاه ها و همچنین در برخی از میادین سطح شهر توزیع می شود که متعاقبا به اطلاع شهروندان تبریزی می رسد.

وی گفت: در این راستا توزیع گوشت قرمز گرم از پوست مخلوط گوساله به میزان 155 هزار تن در کیلوگرم در اختیار شهروندان سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز قرار می گیرد و تا قیمت گوشت قرمز گرم ادامه دارد. . تصحیح شده.

گدراتی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی گوشت قرمز گرمی که کمتر از 150 هزار تن به فروش می رسد، گوشت ماده است و شهروندان برای اطمینان از نر بودن گوشت باید هنگام خرید از کشتارگاه تبریز گواهی آبی درخواست کنند.

وی ادامه داد: این عرضه از طریق خودروهای متعلق به سازمان خواهد بود و در مغازه شماره یک جاده تبریز آذرشهر – بعد از پلیس راه – هفت کیلومتری جاده پیاتزا – بعد از روستای تازه کند، نرسیده به روستای ستلو داخل کشتارگاه و مغازه شماره دو میدان گلشهر بعد از برج شهران به بیمارستان شهدا واگذار می شود.


منبع

READ  برادران عجیب مشهدی! - جواب منفی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا