افزایش دیگر عوارض در بندرعباس لغو شد


به گزارش خبرآنلاین، پس از اعتراض رانندگان تاکسی به نرخ مصوب شورای شهرداری بندرعباس و درخواست افزایش تعرفه ها به 70 درصد، شورا با افزایش مجدد تعرفه ها مخالفت کرد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه عوارض حداکثر 35 درصد و اتوبوس های شهری حداکثر 20 درصد (مصوب اسفندماه شورا) افزایش یافته است، افزود: : افزایش تعرفه بالاتر از درصدهای فوق بود که با توجه به شرایط جامعه و عدم تحمل تورم اضافی حداکثر تا 35 درصد مصوب شد و با حمایت شهرداری و شورای اسلامی برای جبران خسارت بسته های حمایتی و معیشتی رانندگان تاکسی تعیین شد. در طول سال به این طبقه کارگر تعلق داشته باشند.

«عمار زاهدی» تصریح کرد: به زودی برچسب تعرفه ها در تاکسی های سطح شهر و ایستگاه های اصلی برای اطلاع رسانی به مسافران نصب می شود. رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ادامه داد: شهروندان می توانند در صورت نظارت و تخلف رانندگان نسبت به اضافه هزینه به بازرسان سازمان و سامانه پیامکی 3000761761 گزارش دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بررسی ها و جلسات متعدد در شورای اسلامی شهر بندرعباس و تصویب نهایی فرماندار بندرعباس کارمزد و بلیت اتوبوس اعلام شده است که نسبت به 1400 عدد 35 درصد و بلیت اتوبوس 20 درصد افزایش یافته است.


منبع

READ  مراسم تعویض خودروهای فرسوده و نو برای حمل و نقل درون شهری در بندرماهشهر برگزار شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا