افزایش تیم های بازرسی برای نظارت بر چرخه توزیع کالاهای اساسی در کشم


به گزارش خبرآنلاین از قشم، هرمز امیری گفت: در حال حاضر در تامین هیچ یک از کالاهای مورد نیاز جزیره نشینان کمبودی نداریم و علاوه بر نظارت بر قیمت، نظارت دقیقی بر شبکه توزیع اعمال می شود.

وی ادامه داد: تیم های بازرسی بر کالاهای اساسی مانند شکر، روغن، مرغ، تخم مرغ، نان و سایر اقلام به گونه ای نظارت می کنند که مشکلی در جزیره وجود نداشته باشد.

مدیر امور اصناف سازمان منطقه آزاد قشم بازدید مستمر کارشناسان این مجموعه جهت حفظ حقوق شهروندی و جلوگیری از تخلفات صنفی در قالب تیم های بازرسی با همکاری نمایندگان استان، جهاد کشاورزی، بسیج اصناف ، شبکه بهداشت و درمان ، پلیس محلی ، بیمارستان کیفری دولتی و اداره دامپزشکی شهرستان کشم آماده است.

امیری ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده طی روزهای آینده بالغ بر 25 تن روغن منجمد و گوشت مرغ با قیمت مصوب توزیع می شود و همچنین پیش بینی های لازم برای تحویل سایر اقلام و کالاهای اساسی برای جلوگیری از کمبود در جزیره انجام می شود. .

وی در پایان تاکید کرد: اتحادیه های قشم به صورت روزانه بازرسی و رصد می شوند و هرگونه تخلف اعم از فروش مجدد، گران فروشی، کلاهبرداری، انباشت و اختفای کالا، عدم قیمت گذاری و قیمت گذاری، فروش کالاهای ضد بهداشتی، ممنوع و فروش ممنوع است. با کالاها به صورت غیرقانونی رفتار خواهد شد.

48


منبع

READ  استقرار فرهنگیان در مدارس استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا