افزایش ترافیک در جاده های منتهی به شمال


جادولا جهان تاب، رئیس پلیس راه مازندران در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شمالی گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محورهای شمالی هستیم که پیش بینی می کنیم در ساعات آینده این ترافیک افزایش یابد.

وی گفت: معمولا در روزهای آخر هفته و تعطیلات شاهد افزایش حجم خودروها در محورهای شمالی هستیم که تاکید پلیس بر توجه به توصیه های پلیس است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: همچنین با توجه به شرایط جوی رانندگان لازم است از پارک در نقاط کوهستانی که هر لحظه احتمال سقوط و لیز خوردن وجود دارد خودداری کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز و تردد تمامی تریلرها، کامیون ها و مینی بوس ها از محور کندوان ممنوع است، افزود: تردد تمامی کامیون ها و مینی بوس ها به استثنای حامل های سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه 22 و جمعه 23 اردیبهشت در محور هراز ممنوع است.

جهان تاب ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 16 یک طرفه خواهد بود. ساعت 22:00 در روزهای اعلام شده از آب اسک تا رودهن. .

وی یادآور شد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با پیامی از سوی پلیس راهور حرکت تمامی خودروها از ساعت 18 از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می شود. تا ساعت 24:00 همان روز.

READ  سرنوشت امتحانات فردای دانش آموزان تهرانی مشخص شد

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های یک جانبه در محورهای هراز و کندوان بر اساس وضعیت ترافیکی خواهد بود که در صورت افزایش ترافیک در دستور کار پلیس قرار می گیرد.

این افسر در پایان با اعلام اینکه شعار پلیس ایمن، سالم بمانید، گفت: رعایت توصیه های پلیس سلامت رانندگان و خانواده های آنان را مشخص می کند.

بیشتر بخوانید:

پلیس راهور: خیابان ها خلوت است، آهسته برانید

اعمال محدودیت برای تردد در جاده هالوز

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا