افزایش تحصیلی چه زمانی مشخص می شود؟


احمد محموده درباره آموزش و پرورش مدارس و مراکز غیردولتی گفت: الگوی تعریف آموزش مدرسه ای به آموزش و پرورش استان ابلاغ شده است و جلسات فضای مجازی به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال در رویکرد تعریف آموزش و پرورش تغییراتی ایجاد شده است، افزود: امسال 35 درصد الگوی آموزشی برای دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین، رویکردهای آموزشی و فرهنگی مدارس، آموزش و پرورش در سایر زمینه ها و مواردی است. از مدارس در جشنواره ها و مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی است.» و قرآن این است که این مسائل را می توان از الزامات جدی سازمان تلقی کرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: مقدمات و زمینه سازی بر روی موضوعات یاد شده در حال انجام است و این طرح آموزشی در اوایل نیمه دوم خرداد ماه مشخص می شود.

محمودزاده یادآور شد: امسال طرح آموزش و پرورش به صورت درصدی اعلام نمی شود، هر مدرسه متناسب با مدل آموزش و پرورش و فعالیت های آموزشی شهریه های متفاوتی دارد.

وی گفت: همچنین برنامه ریزی های خوبی برای سال های آتی در نظر گرفته شده است تا در موضوع آموزش و پرورش در ساموسو جهت گیری درست صورت گیرد.

* کیفیت در مدل یادگیری مدرسه گنجانده شد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی همچنین درباره افزایش آموزش در مراکز غیردولتی گفت: الگوی آموزش در مراکز غیردولتی به استان ها تفویض شده که البته این مدل تغییر کرده است. امسال.”

محموداده ادامه داد: مدل شامل موارد جدید بر اساس کیفیت و قطعه است که بر اساس آن تنها با توجه به فضا، معلم، تجهیزات و امکانات کافی نخواهد بود.

READ  تکلیف یارانه نیازمندانی که نمی توانند ثبت نام کنند چه می شود؟

وی گفت: به دنبال آموزش در مراکز آموزشی مانند کنکور و کلاس های زبان با آیتم های با کیفیت هستیم. البته زمان افزایش آموزش مراکز غیردولتی بر اساس سال شمسی تعیین می شود.

مدارس و مراکز غیردولتی هر سال درصد افزایش تحصیلی داشتند، این درصد برای انواع مدارس و مراکز با توجه به کیفیت و نوع فعالیت افزایش یافت، اما امسال سازمان مدارس و مراکز غیردولتی پیش نمی رود. برای اعلام درصد افزایش هر مرکز آموزش های متفاوتی را به صورت جداگانه بر اساس استانداردهای موجود در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید:

افزایش شهریه مدارس غیردولتی پس از حضور در کلاس

444


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا