افزایش بیماران صعب العلاج و جلدی در سراوان گیلان


محمدرضا احمدی با تاکید بر اینکه معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی گیلان امیدوار به تغییر وضعیت اشتغال شده اند، گفت: معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی از نظر علمی، آموزشی و … بسیار موثر هستند. و نمایندگان مجلس باید آزادانه صحبت کنند مشکلات این گروه.

وی بیمه معلمان غیرانتفاعی را تایید کرد و افزود: پرداخت حق الزحمه معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی گیلان نیز از دیگر مصوبات است و در صورتی که موسسات و مراکز آموزشی غیرانتفاعی از این مشکل اطلاع نداشته باشند، مجوز اداره آموزش و پرورش این مراکز کار خواهند کرد.»

احمدی به تعیین تکلیف معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی گیلان پرداخت و گفت: وزارت آموزش و پرورش را متقاعد کرده ایم که راه های جذب معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی را بر اساس آزمون داخلی معرفی کند و این موضوع پیش خواهد آمد. تا یکی دو ماه آینده روشن شود. «مجلس ارسال می شود و اجازه می دهیم با رای خوبی تصویب شود.

او گفت: «ما همچنین از نهادهایی حمایت می کنیم که از معلمان خود حمایت می کنند. سراوان نیاز به بازگشت به طبیعت دارد و هفته گذشته تیم مستند مجلس وارد سراوان شد و در هر خانه ای که وارد شدیم تعدادی بیمار صعب العلاج، بیماران پوستی و… را دیدیم. .، که حیف است.

نماینده مردم راش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید برای رفع مشکلات سراوان تلاش کنیم، افزود: برای رفع دغدغه های مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

وزیر آموزش و پرورش به معلمی که سیلی خورده بود دلداری داد

پاسخی به آموزش و پرورش در موضوع سیلی معلم مدرسه بازرگانان محلی

233231

READ  شروع ترم جدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا