«افرا» فراخوان داد – خبرآنلاین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عمارت نوفلوشاتو سومین دوره جشنواره افرا را با عنوان «جایزه بزرگ استاد ناظرزادهکرمانی» در دو بخش دانشجویی (مونولوگ) و صحنه های (حرف های) برگزار می کند.

Daoud Namur Dibriri Iin Jhennoarha Rah Jah Tirmah Amsal (1401) برپا مي‌شود ب بر عهده دارد.

بخش دانشجویی (مونولوگ) این جشنواره شامل دو قسمت «متعارف» و «اجرا» است. علاوه بر مونولوگ، اخیراً نامه ای از وزارت کشور دریافت کرده ایم. نمی دانم چه کنم، نمی دانم چه کنم، نمی دانم، نمی دانم چه کنم، نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم ، نمی دانم، نمی دانم. درخواستان شرکت در این بخش میبایست فرم شرکت در جشنواره و مدارک مورد نیاز شامل متن نمایشنامه در سه نسخه چاپ شده و یک لوح فشرده حاوی فایل ورد و پیدی را در مهلت مقرر به دبیرخانه تحویل دهنده. مونولوگ «اجرا» پذیرای آثاری تک نفره خواهد بود که بیشتر بر نامتعارف بودن است و ویژگیهای اجرایی و تجربی در حوزه اجرا به تعداد میآید و شامل آثاری است که با مجموعه تجربیات اجرائی (پست دراماتیک، آلترناتیو، ضد جریان، انواع تجربیات). رقص معاصر و …) تولید شده باشند. پیشنهادان شرکت در این بخش نیز میبایست فرم شرکت در جشنواره و مدارک مورد نیاز شامل سه نسخه از طرح اجرائی چاپ شده و یک نسخه لوح فشرده حاوی فایل ورد و پیدیاف را در مهلت مقرر به دبیرخانه تحویل گیرنده.

جوایز این جشنواره شامل جوایز نقدی و لوح زرین در رشته های نمایشنامه نویسی، بازیگری زن، بازیگر مرد و کارگردانی است که به نفرات برتر اهدا می شود و اجرای عمومی در عمارت نوفللوشاتو شامل سه گروه برگزیده جشنواره می شود.

READ  لطافت استاد فاطمی‌نیا - خبرآنلاین

مهلت ثبتنام و تحویل مدارک از 26 فروردین تا 20 اردیبهشت 1401, زمان اعلام متون یا طرح پذیرفته شده برای بازبینی 1 خرداد 1401, زمان بازبینی 15 دقیقه از آثار پذیرفته شده در مرحله اول 16 خرداد تا 21 خرداد 1401, زمان اعلام پذیرفته شده مرحله بازبینی 28 خرداد 1401 و زمان بگشنه شش……………………

دبیران می توانند با مراجعه به خانه جشنواره تئاتر افرا به نشانی تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفلوشاتو، نبش تقاطع رازی، روبروی سفارت واتیکان، شماره 18 نسبت به ارائه مدارک لازم و ثبت حضور حضور خود در رقابت های جشنواره افرا اقدام کنند.

متن مامل فراخوان سومین دور جشنواره تئاتر افرا را دوستت دارم بخوان

۲۵۹۲۵۹


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا