اعترافات تکان دهنده تیرانداز از خیابان طالقانی


او پس از دستگیری گفت: «از سن 18 سالگی از قربانیان جنایت متنفرم و با آنها اختلافات ملکی داشتم تا اینکه دو سه سال پیش تصمیم به کشتن آنها گرفتم.

وی افزود: متاسفم که دو پاسدار بی گناه را کشتم اما برای دو مرد دیگری که در خرید و فروش زمین و باغ با آنها کار می کردم متاسف نیستم و خودشان به دلیل اختلاف ملکی که داشتم من را مجبور به تسلیم کردند. با آنها. “اجازه دهید این کار را انجام دهم.

این مرد درباره تیراندازی به پلیس گفت: احساس کردم توسط پلیس شناسایی شدم و در یک لحظه تصمیم به تیراندازی گرفتم.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس صوفیه گفت: روز گذشته جنایتی در روستای بالابان شهرستان شهریار رخ داد و مردی با شلیک گلوله 6 نفر از نگهبانان را کشته و چهار نفر را کشته و دو نفر را مجروح کرد.

وی ادامه داد: با اقدامات ویژه برای شناسایی قاتل، دیروز اقدامات لازم انجام و قاتل متواری و در جای دیگری مخفی شد و امروز در درگیری با پلیس در خیابان طالقانی تیراندازی کرد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 4 نفر مجروح شدند، افزود: با شجاعت و تلاش دو نفر از همکارانمان عامل تیراندازی دستگیر شد و در تحقیقات مشخص شد این مرد قاتل دیروز بوده و قصد آزار و اذیت را داشته است. افراد دیگر امروز.”

به گفته رحیمی، متهم 24 ساله است و گلوله های شلیک شده در این حادثه با گلوله های شلیک شده روز گذشته در شهریار مطابقت دارد و باید به کار با استفاده کنندگان اسلحه توجه ویژه شود.

READ  خودسوزی کارمند شرکت دخانیات گلستان

رئیس پلیس صوفیه انگیزه درگیری با ماموران امنیتی را اختلاف مالی عنوان کرد و گفت: مشکل امنیتی وجود ندارد و فقط اختلافات مالی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

دادستان: بازپرس ویژه قتل در محل تیراندازی کردن او ظهر امروز وارد خیابان طالقانی شد

انگیزه قوس خیابان طالقانی: قاتل تحت تعقیب بود

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا