اعترافات تکان دهنده تیرانداز از خیابان طالقانی


او پس از دستگیری گفت: «از سن 18 سالگی از قربانیان جنایت متنفرم و با آنها اختلافات ملکی داشتم تا اینکه دو سه سال پیش تصمیم به کشتن آنها گرفتم.

وی افزود: متاسفم که دو پاسدار بی گناه را کشتم اما برای دو مرد دیگری که در خرید و فروش زمین و باغ با آنها کار می کردم متاسف نیستم و خودشان به دلیل اختلاف ملکی که داشتم من را مجبور به تسلیم کردند. با آنها. “اجازه دهید این کار را انجام دهم.

این مرد درباره تیراندازی به پلیس گفت: احساس کردم توسط پلیس شناسایی شدم و در یک لحظه تصمیم به تیراندازی گرفتم.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس صوفیه گفت: روز گذشته جنایتی در روستای بالابان شهرستان شهریار رخ داد و مردی با شلیک گلوله 6 نفر از نگهبانان را کشته و چهار نفر را کشته و دو نفر را مجروح کرد.

وی ادامه داد: با اقدامات ویژه برای شناسایی قاتل، دیروز اقدامات لازم انجام و قاتل متواری و در جای دیگری مخفی شد و امروز در درگیری با پلیس در خیابان طالقانی تیراندازی کرد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 4 نفر مجروح شدند، افزود: با شجاعت و تلاش دو نفر از همکارانمان عامل تیراندازی دستگیر شد و در تحقیقات مشخص شد این مرد قاتل دیروز بوده و قصد آزار و اذیت را داشته است. افراد دیگر امروز.”

به گفته رحیمی، متهم 24 ساله است و گلوله های شلیک شده در این حادثه با گلوله های شلیک شده روز گذشته در شهریار مطابقت دارد و باید به کار با استفاده کنندگان اسلحه توجه ویژه شود.

READ  دسترسی به اینستاگرام به حالت تعلیق درآمد

رئیس پلیس صوفیه انگیزه درگیری با ماموران امنیتی را اختلاف مالی عنوان کرد و گفت: مشکل امنیتی وجود ندارد و فقط اختلافات مالی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

دادستان: بازپرس ویژه قتل در محل تیراندازی کردن او ظهر امروز وارد خیابان طالقانی شد

انگیزه قوس خیابان طالقانی: قاتل تحت تعقیب بود

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا