اعتراض یک خواننده به رفتاری که در «عصر جدید» با او شد

برنامه عصر جدید در آستانه آغاز سال 1401 از تمامی اقوام و اقوام ایران زمین برای حضور در این برنامه در ایام تحویل سال دعوت به عمل آورد. رهبر ارکستر زندانی شد، او شروع به نواختن موسیقی برای لری کرد، اما در نهایت به خواننده فرصتی برای اجرا داده نشد.

به گفته این خواننده، در حالی که همه مردم روستا و مردم لری منتظر اجرای این هموطن خواننده بودند، اجرای وی در طول برنامه به بهانه های مختلف به تعویق افتاد و در برخی از موسیقی های لری لحظه نواختن و او اجرا می شود، اما پس از پخش پیام Business. این سوال واکنش هایی را در فضای مجازی از سوی مردم و برخی چهره های فرهنگی و هنری در پی داشت.

شهریار کریمی خواننده کهگیلویه و بویراحمدی وی در این خصوص گفت: طی تماس تلفنی از برنامه عصر جدید به مناسبت آغاز سال جدید، دعوت شدم و ناگزیر شدم هر شب 28 و 29 اسفند در این برنامه اجرای موزیکال داشته باشم. 1400.

شب اول گفتند وقت صحبت نیست و شب دوم به من مهلت ندادند که خودمان را با عنوان دیگری معرفی کنم.

کریمی گفت: در حالی که بخشی از آهنگی که باید اجرا می کردم به صورت زنده پخش شد اما بلافاصله تبلیغی پخش شد و نتوانستم دوباره آن را اجرا کنم و وقتی به مدیر برنامه احسان علیهانی اعتراض کردم او گفت اجرا کن. و شما اجرا خواهید کرد

اعتراض یک خواننده به نگرش نسبت به او در

هم جهانبخش صابری سخنگو و گوینده صدا و سیما در استان کهگیلویه و بویراحمد وی در پاسخ به این سوال گفت: چند شب پیش شهریار کریمی خواننده محبوب استان کهگیلویه و بویراحمد به برنامه عصر جدید دعوت شد. در طول برنامه آقای علیهانی اعلام کرد که تا دقایقی دیگر شاهد اجرای این خواننده یاسوجی خواهیم بود اما در نهایت این اتفاق نیفتاد بنابراین بازیگران اصلی برنامه باید پاسخگوی مردم و هواداران باشند. این خواننده.”

READ  بازدید زینب سلیمانی از نمایشگاه کتاب تهران 

صابری ادامه داد: به این ترتیب چیزی از ارزش ها و شخصیت هنری شهریار کریمی کم نمی کند و قطعا محبوبیت و محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا خواهد کرد و مردم لر و بزرگان به این خواننده افتخار خواهند کرد.

امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد وی گفت: اینکه میلیون ها بیننده تلویزیون منتظر اجرای موسیقی محلی یکی از هنرمندان خود باشند، کاملا غیرقابل قبول است اما با بی احتیاطی، بی تدبیری و ناهماهنگی مردم عزیز این استان را آزرده خواهیم کرد.

وی افزود: هویت فرهنگی قوم لر و مردم کهگیلویه و استان بویراحمد قدمتی دیرینه و شهرت جهانی دارد. مردم کهگیلویه و استان بویراحمد همواره در عرصه های مختلف برای عزت ملی و استقلال میهن اسلامی درخشیده و نامی ماندگار از خود بر جای گذاشته اند: دوران جدید در برنامه زنده پذیرفته نیست و باید جبران شود.

درخشان گفت: انتظار داریم به عنوان خدمتگزار مردم در عرصه فرهنگ و هنر ضمن عذرخواهی از مردم و فرهنگ استان های کهگیلویه و بویراحمد و قم لر از این موضوع ناراحت باشند. مردم برای فضای ارزشمندشان توضیحات لازم را بدهید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ملی به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی همواره در اولویت توجه به اقوام مختلف ایرانی بوده است که انتظار داریم این دغدغه را جبران کنند. و طرحی ابداع کنند که «ما شاهد چنین حوادثی نخواهیم بود که باعث ناراحتی مردم شود».

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا