اعتراض کارگردان «کتونی‌زرنگی» به یک بلاتکلیفی چندین ساله

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی ملاقلی پور کارگردان سریال پخش نشده «کتونی زرنگی» با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از تاخیر چندین ساله این سریال گلایه کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“درخواست عمومی
سلام خدمت مردم ایران. من علی ملاقلی پور کارگردان سریال طنز خانوادگی «کاتونی زرنگی» بیشتر از دو سال است که دنبال این بودم که چرا این سریال دلخراش پخش نشده است. جلسات متعددی در سطوح مختلف با تهیه کننده، مجری و فیلمنامه نویس «کتونی زرنگی» داشتیم و تقریباً همه مدیران صداوسیما این سریال را تماشا کرده اند و همگی از این سریال ابراز خرسندی و رضایت کرده اند و احتمال پخش این اثر وجود دارد. به زودی. می دانند اما هر بار که تاریخ توزیع آن بلاتکلیف می ماند، لذا از دوستان و آشنایان خواهشمندیم این مطلب را در قالب کمپین به اشتراک بگذارند و از طریق فضای مجازی جست و جوی سراسری داشته باشند که چه زمانی این قیمت به خزانه پخش می شود. از جیب مردم بیرون آمد و گره کجاست؟! در هر صورت مردم حق دسترسی به آثار ساخته شده با پول آنها را دارند. از همه خبرنگاران محترم تقاضا دارم این سوال را از سطوح مختلف سازمان صدا و سیما بپرسند که این سریال چه زمانی پخش می شود. شایان ذکر است گروه سازنده مدت هاست که این سریال را برای پخش از سوی سازمان صداوسیما آماده می کنند و حتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه آن را سانسور کرده اند تا از دید هر ناظری یکپارچه به نظر برسد.

READ  انتشار آهنگی جدید از همایون شجریان

«کتون زرنگی» نام مجموعه تلویزیونی است که قرار بود 10 بهمن 1396 از شبکه سه سیما پخش شود. بازیگران این سریال هدایت هاشمی، افسانه چهره آزاد، ملیکا شریفی نیا، زندیه علی سلیمانی، جواد پورزند، شاپور کلهر، علیرضا جعفری، مصطفی ساسانی، محمود جعفری، امیرحسین اردژید صدیق هستند.

کارگردان از

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا