اعتراضِ امیرحسین رستمی به پخش نشدن «جناب‌عالی»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال «عالیجناب» به کارگردانی عادل تبریزی قرار بود در نوروز 1401 از شبکه نسیم پخش شود اما در نهایت از فهرست برنامه های نوروزی این شبکه خارج شد.

آنچه امیرحسین رستمی یکی از بازیگران این سریال در صفحه اینستاگرام خود در این باره نوشت:

«نمی‌دانم بخندم یا گریه کنم، به بقیه دوران بازداشت من ممنوعیت اضافه شد. اولین فیلم من از علیرضا امینی (فقط چشمانت را ببند) اگر در سال 84 توقیف نمی شد، شاید الان داستان و بازی چیز دیگری بود. همه این جشنواره ها دنیا را گشته اند و این همه تشکر نامه برای من فرستاده شده تا بازی کنم، اما من عمدا حتی به یکی از آنها نرفتم.

در «رئیس» مسعود خان کیمیایی بازی من با قیچی بریده شد، «خاک آشنا» آقای فرمان آرا همان موقع که من بودم با قیچی بریده شد، گفتند «سعادت آباد» پروانه نمایش نمی دهد، ایرج. جدیدترین فیلم خان خان کریمی شد. در سریال «قهوه تلخ» چهار قسمت توقیف شد و صدای من شنیده نشد. چه قطعات تمیزی بود آقای مدیری قول حل مشکل ایشان را داده و من سال هاست که نگران این موضوع هستم.

چه اپیزودهای نابی از سریال استادان قطع شد و من هنوز نشنیدم و الان هم سریال جناب عالی و من هنوز آن را نمی شنوم. من اصولاً در مورد مسائل شخصی خود اختلافی ندارم، اما برای مردمم فرق می کند. کاش سال 1401 سال من بود.

اعتراض امیرحسین رستمی به عدم پخش

259245


منبع

READ  «رسم صلح» منتشر شد - خبرآنلاین
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا