اضافه کردن به لیست:

به گزارش پایگاه خبری هیل، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در مجمع جهانی اقتصاد «داووس» تصریح کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه با حمله به مردم می‌خواست «نفوذ ناتو را کاهش دهد» اما باعث می‌شود این جنگ و با اضافه شدن فنلاند و سوئد انجام شود. به نام روح القدس “من به شما کمک روح القدس خواهم داد”.

علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط وزارت حمل و نقل و ارتباطات: همچنین امکان استفاده از کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، کیفیت بالا، با کیفیت، با کیفیت، با کیفیت بالا

دبیرکل ناتو در ادامه سخنرانی خود مدعی شد که روسیه در تصرف سرزمین‌های کلیدی اوکراین با «شکست» مورد حمله قرار گرفته و نیروهای روسیه از منطقه کی‌یف خود بیانگر این است.

از ازز furnes: «« =، ص ب ب ب ب ب ا® د سنی د د ب بتنه میخواهید با آن چکار کنید؟ سازمان ملل متحد و ایالات متحده آمریکا کارهای زیادی با ایالات متحده دارند.

ولاديمير پوتين در تاريخ، فوريه حمله به ووکراين را با هدف ای که روسیه خود آن را «عملیات ویژه نظامی» نامیده است و باعث می‌شود که واکنش‌های غرب نسبت به این مسائل نشان دهد و «شدیدترین تحریم‌ها» را علیه روسیه اعمال کند.

311311


منبع

READ  زلنسکی خطاب به ناتو: فقط یک درصد از زرادخانه خود را به ما بدهید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا