اضافه شدن مهران رجبی و دختر زنده‌یاد علی سلیمانی به «خوشنام»


سریال مشاهیر ویژه ماه مبارک رمضان شبکه یک، آخرین روزهای تصویربرداری خود را پشت سر می گذارد.

علیرضا نجف زاده کارگردان سریال «خوشنام» به تهیه کنندگی احمد زالی درباره این سریال گفت:. بارندگی های اخیر کار را سخت کرده است، اما ما همچنان به سختی کار می کنیم، در حالی که پست پروداکشن، تدوین، صداگذاری، موسیقی و تیتراژ ادامه دارد و تقریباً تمام قسمت ها تکمیل و به تدریج مونتاژ و بسته می شود. ما قسمت های سریال هستیم. تمام تلاش ما این است که سریال را در بهترین زمان پخش کنیم و از کیفیت غافل نشویم.»

وی ادامه داد: در سریال باشگاه اسب انسان حاجی عبدالهی نقش عباس جمشیدی فر، امیر گفارمنش، علیرضا درویس، امیر کربلایی زاده و سیاوش چراغی پور را بازی می کند و سپس مهران رجبی و صبا سلیمانی، دختر زنده یاد علی در نقش سلیمانی بازی خواهند کرد. پس از اتمام مراحل، بازیگر دیگری به نام داوود حیدری به جمع بازیگران اضافه می شود و در نهایت سکانس پایانی را در مشهد واقع در حرم مطهر امام رضا (ع) می گیریم.

در خلاصه داستان این سریال که طراحی و نویسندگی اصلی محسن کیایی و بازنویسی فهیمه سلیمانی است، آمده است: از ثواب عمل غافل نشوید، گندم به گندم، جو از جو.

حمید لولایی، هومان حاجی عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه، منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی، زاده، امیر گافارمنش و نیلوفر رجایی فر با حضور رابعه مدنی، حسبارو سنگدی و آه.

مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوودنژاد، کریم گوربانی، رضا فیاضی، شیوا هنیاگر، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان حاتی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری مهری، مهری مهری «معروف».

READ  محمدحسین مهدویان، صدا و سیما را دشمن سینمای ایران دانست

259245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا