استفاده از ماسک را در طول پرواز متوقف کنید


پاتریک کی، مدیر اجرایی مرکز اروپایی کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (EASA) گفت: «از هفته آینده، مطابق با الزامات تغییر مقامات حمل‌ونقل ملی در سراسر اروپا، استفاده از ماسک هواپیما دیگر اجباری نخواهد بود.» . ) در بیانیه ای آمده است. مردم ثابت قدم هستند و برای مسافران و خدمه این یک گام بزرگ رو به جلو در عادی سازی سفرهای هوایی است. اما مسافران نیز باید مسئولانه عمل کنند و به انتخاب اطرافیان خود احترام بگذارند. به عنوان مثال، مسافری که سرفه و عطسه می کند باید از ماسک برای جلوگیری از انتشار ویروس استفاده کند.

اگرچه توصیه های جدید از 16 می اعمال می شود، قوانین ماسک همچنان ممکن است به تصمیم و قضاوت مدیر شرکت هواپیمایی بستگی داشته باشد، به خصوص اگر پرواز از مقصدی باشد که شرکت هواپیمایی مسئول استفاده از ماسک است.

آندره آمون، مدیر مرکز اروپایی کنترل و پیشگیری از بیماری ها (ECDC)، گفت که توسعه و به روز رسانی مداوم پروتکل ایمنی هوانوردی به دلیل خطر انتقال و ظهور گونه های جدید نظارت خواهد شد.

آمون در بیانیه ای گفت: «تا زمانی که خطرات ویروسی پابرجا هستند، می بینیم که مداخلات و واکسن های غیردارویی زندگی ما را به حالت عادی بازگردانده است.

اگرچه استفاده از ماسک دیگر اجباری نیست، اما لازم است مردم توجه داشته باشند که فاصله فیزیکی و شستن صحیح دست‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

منبع: upi / مترجم: الهه جعفرزاده

4747


منبع

READ  تأثیر گرمای شدید بر سلامت دارو
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا