استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در اولویت صنعت برق کشور


به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربیحمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگ کننده توزیع توانیر در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: افزایش ظرفیت بخش خصوصی و بهره برداری از پتانسیل شرکت های دانش بنیان و حمایت از آنها باید در اولویت شرکت های توزیع برق قرار گیرد. ‘.
وی افزود: استان آذربایجان غربی از جمله استان هایی است که همکاران صنعت برق با وجود شرایط جوی سخت تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب و برق رسانی به مردم به کار می گیرند. این روحیه کارکنان صنعت برق آذربایجان غربی ستودنی است.»
معاون هماهنگ کننده توزیع توانیر ادامه داد: کارکنان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همواره یکی از همکاران پیشرو در خدمت رسانی به مردم بوده اند.
وی گفت: سنگر حساس خدمت امانت است و آنچه به یادگار می ماند خدمتی آبرومندانه و ماندگار است.
مدیر هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: نباید فراموش کنیم که خدمت به مردم یک فرصت است و باید قدر فرصتی را که در اختیار داریم بدانیم و وظایف خود را به گونه ای انجام دهیم که در کل صنعت برق را به مردم یادآوری کنیم.
وی افزود: ماموریت سخت و خطیر بر عهده همکاران صنعت برق کشور است چرا که در زندگی امروز حتی لحظه بدون برق برای مردم بسیار مضر خواهد بود.
پیرپیران همچنین تاکید کرد: افزایش ظرفیت بخش خصوصی و استفاده از پتانسیل شرکت های دانش بنیان و حمایت از این شرکت ها باید در اولویت شرکت های توزیع برق قرار گیرد.
وی ادامه داد: در صنعت برق کشور شرایط خاصی داریم و باید با جدیت و همدلی تلاش کنیم تا اوج تابستان 1401 را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
معاون هماهنگ کننده توزیع توانیر در پایان از تمامی کارکنان و معتمدین آذربایجان غربی برای گذراندن موفقیت آمیز پیک تابستانی خواستار همراهی و همکاری شد و گفت: نیازمند همراهی و همدلی همه مسئولین و دستگاه ها هستیم.

READ  تاکید مدیر مخابرات لرستان بر ثبت اطلاعات تلفن همراه مشترکین تجاری در سامانه 118

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا