استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای افزایش بهره وری کشاورزی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ محمدمهدی علایی استاندار قزوین در نماز جمعه بوئین زهرا گفت: تحولات سیاسی و اقتصادی کنونی کشور و جهان نویدبخش ایجاد شرایط مطلوب تری در سال 1401 است که امیدواریم موجب افزایش رضایتمندی مردم شود.

وی افزود: افزایش درآمدهای ارزی کشور به دلیل افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی و عزم دولت برای مدیریت سیاست خارجی و تصویب تحریم ها در کنار مذاکرات از جمله کارهای خوبی است که انجام و برنامه ریزی شده است.

استاندار قزوین گفت: استان قزوین یکی از بیانات جدی رهبر معظم انقلاب در اجرای راهبرد سال تولید است; دانش بنیان و اشتغال زا از آنجایی که استان یکی از قطب های اصلی در حوزه محصولات کشاورزی است و با برنامه ریزی صحیح می توان بهره وری این محصولات را از طریق مباحث دانش بنیان افزایش داد.

نماینده عالی دولت در استان افزود: شهرستان بوئین زهرا تا به امروز نقش خوبی در کشاورزی ایفا کرده است و باید از این پس با افزایش نسبت آب به درآمد و افزایش بهره وری آب در شهرستان و استان ارتقا یابد. تحولات در کشاورزی

علایی گفت: شهرستان بوئین زهرا یکی از شهرستان هایی است که در سال های گذشته کمترین بارندگی را داشته و این روند تا امروز ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به فضای جدید حاکمیتی در شهرستان خدمت رسانی به مردم با تلاش و کوشش به دنبال خواهد داشت و وجود امام جمعه و نماینده پرتلاش مقبول و مردمی این زمان را تسریع می کند.

READ  350 هزار و 5375 دلار ارز برای محموله های صادراتی دامپزشکی استان سمنان در سه ماهه نخست سال جاری

استاندار قزوین گفت: امیدواریم با توجه به خدمت رسانی مطلوب به مردم، امسال برای رفاه، آسایش و معیشت مردم همراه با برتری روحی و فرهنگی آنان، سالی پربار باشد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا