استفاده از ظرفیت دانشگاهی در رشته معماری و شهرسازی / تسریع در تکمیل طرح تفصیلی شهری


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; حسین مهاجری با اشاره به اهمیت طرح تفصیلی گفت: این طرح بر اساس ضوابط و معیارهای کلی طرح کلی شهر است و نحوه بهره برداری از اراضی شهر را مشخص می کند.

وی همچنین با بیان اینکه طرح تفصیلی جدید شهر کرج در دست مشاور است، گفت: این طرح در سال جاری تکمیل و برای ادامه روند به مراجع ذیربط ارسال می شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرداری کارادژ افزود: در حال حاضر اقداماتی مانند پهنه بندی، تراکم و مسائل خرد فنی و تخصصی در حال بررسی و اجراست.

مهاجری در بخشی دیگر از برگزاری جلسه با مشاوران پروژه هر هفته خبر داد و گفت: در این جلسات جزئیات مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرداری کرج ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری طرح تفصیلی جدید توسط مشاوران تکمیل و برای ارائه به مراجع ذیربط آماده شود.

طرح تفصیلی جدید را در اسرع وقت تکمیل کنید

وی با اشاره به اهمیت تکمیل هر چه سریعتر طرح تفصیلی جدید گفت: برای این مهم 1401 بودجه در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرداری کرج ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال 1401 این پروژه توسط مشاوران تکمیل و آماده ارجاع به مراجع ذیربط شود.

مهاجری همچنین با تاکید بر اینکه در حوزه معماری و شهرسازی از ظرفیت دانشگاه استفاده خواهیم کرد، گفت: همچنین جلساتی از سوی مرکز پژوهش های شورای شهر در حال برگزاری است و تحقیقات در حال انجام است.

READ  نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی زمینه ساز حضور فعالان بخش خصوصی است.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا