استخدام زندانیان متولد 1383 جهت خدمت سربازی


سازمان نظام وظیفه عمومی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان غایب و غایب متولد سال های 1355 تا 1383 باید وضعیت خود را در خدمت طبق قوانین و مقررات نظام وظیفه تعیین کنند.

افرادی که ترک تحصیل کرده اند یا قبل از سن مشمولیت فارغ التحصیل شده اند 6 ماه فرصت دارند تا با رسیدن به سن واجد شرایط بودن (18 سال) وضعیت خود را در خدمت تعیین کنند.

طلاب و طلاب واجد شرایط علوم دینی که دارای معافیت تحصیلی بوده و طبق سقف سنوات معین تحصیل می کنند در صورت انصراف، انصراف، اخراج یا فارغ التحصیل حداکثر یک سال فرصت خواهند داشت.

همچنین مشمولانی که در نیروهای مسلح یا ارگان های دولتی خدمت کرده اند که به هر دلیلی مشمول ادامه خدمت نمی باشند قبل از اتمام خدمت حداکثر 6 ماه از تاریخ پایان خدمت مهلت دارند جهت ادامه خدمت پلیس +10 مراجعه نمایند. خدمات آنها اقدام به.

مشمولانی که معافیت پزشکی یا کفالت موقت دارند باید حداکثر ظرف مدت یک ماه جهت بررسی وضعیت خدمت خود به مطب های فوق مراجعه کنند.

همچنین مشمولانی که وضعیت رسمی خود را در مدت تعیین شده مشخص نکنند، طبق ماده 10 قانون خدمات کشوری با محرومیت های اجتماعی از قبیل بیکاری، عدم توانایی در اخذ وام، عدم دریافت مستمری کشوری و سایر موارد غایب هستند. سازمان ها و سازمان های حقوقی موسسات. ، عدم صدور پروانه کسب و … مواجه خواهد شد.

طبق ماده 58 قانون خدمات کشوری مشمولانی که غیبت اولیه آنها در زمان صلح حداکثر تا 3 ماه باشد 90 روز اضافه خدمت خواهند داشت و اگر غیبت اولیه آنها در زمان صلح بیش از 3 ماه باشد تا 180 روز اضافه خدمت خواهند داشت. روزها

READ  نوشیدن این آب میوه غلیظ فشار خون را کاهش می دهد

شایان ذکر است مشمولانی که غیبت اولیه آنها بیش از یک سال باشد علاوه بر 6 ماه اضافه کاری نیز پناهنده محسوب و به مراجع ذیصلاح قضایی معرفی می شوند.

در این اطلاعیه آمده است: داوطلبان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresabazi @ از اخبار مربوطه مطلع شوند.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا