از یک‌ساعت قبل از بازی سنگ و فحش خوردیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اتفاقات ناگواری رخ داد تا سرخپوشان تهرانی خوش شانس بودند که بدون مصدومیت از تبریز به تهران بازگشتند. سنگ اندازی های متعدد هواداران تراکتور، دیدار تراکتور و پرسپولیس را نیمه کاره گذاشت و حالا همه منتظرند تا ببینند کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این دیدار چه رای خواهد داد.

یکی از بازیکنانی که در این بازی حاشیه ای خبرساز شد، امید عالیشاه کاپیتان تیم در آن بازی بود. او از ابتدای بازی مورد حمله هواداران تراکتور قرار گرفت و در حمایت از هم تیمی هایش به خشم و سنگسار هواداران حاضر در ورزشگاه واکنش نشان داد. این در حالی است که این بازیکن به عنوان کاپیتان پرسپولیس در بازی با تراکتور از هم تیمی ها و هم تیمی های خود حمایت می کرد و شاید اگر دچار این حادثه نمی شد اتفاقات بدتری می افتاد. شاید اگر علیچه از یارانش دفاع نمی کرد، حالا شکل انتقاد از او شکل و رنگ دیگری به خود می گرفت، اما او به عنوان ناخدا به این اتفاقات واکنش نشان داد.

امید عالیشاه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اتفاقات رخ داده در تبریز و همچنین اختلاف، اظهار داشت: این شأن باشگاه فوتبال ما و باشگاه پرسپولیس نبود. حتی زمانی که آقای گل محمدی می خواست قبل از بازی از ورزشگاه و چمن بازدید کند، او را سنگسار کردند و به او توهین کردند. این مشکلات واقعاً خسته کننده است و شما در هیچ کجا چنین مشکلاتی را نمی بینید.

او گفت: هواداران حاضر در ورزشگاه به ما توهین کردند و به سمت ما سنگ پرتاب کردند. این مشکلات قبل از شروع مسابقه ایجاد شد و ما در آن زمان در زمین حضور نداشتیم و قطعا نمی توانند ما را مقصر این مشکلات بدانند. متاسفانه وضعیت ورزشگاه به قدری وحشتناک بود که آقای گل محمدی حتی در بین دو نیمه نتوانست به رختکن بیاید و نکات تاکتیکی را به ما بگوید. در این شرایط برگزاری بازی درست بود؟ اگر خدای ناکرده کسی مجروح شود چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

READ  حمایت شاعر فوتبال از لیونل مسی مقابل انتقادات

بیشتر بخوانید:

کاپیتان پرسپولیس درباره بازی با تراکتورسازی تصریح کرد: آقایان مدعی سنگ پرانی هواداران هستند اما اگر این حرف درست است چرا ساغلام و مهدی کیانی به عنوان سرمربی و کاپیتان تراکتورسازی پشت بلندگو رفتند و بارها از هواداران ورزشگاه سنگ پرتاب کنند؟ همه از تلویزیون دیدند که در ورزشگاه چه اتفاقی افتاد. آنها نمی توانند بگویند که فقط چند نفر این کار را کردند، اما بسیاری از مردم در استادیوم بدترین رفتار را با ما داشتند. تقصیر ماست که پنج بار پیاپی قهرمان ایران شدیم؟ جالب اینجاست که از زمان بعد از بازی تا امروز همه جور آدمی برای ما حاشیه درست کرده اند و عکس های من در فضای مجازی پخش می شود که خنده دار است. به نظر من این درست نیست. واقعا جایگاه اخلاق در فوتبال ما کجاست؟

عالیشاه گفت: آیا هواداران فکر نمی کردند که این سنگ ها می تواند خطری جدی برای بازیکنان ایجاد کند؟ پلیس های سخت کوش امیدوارم دیگر چنین مشکلاتی نداشته باشیم و شرایط به گونه ای باشد که همه از فوتبال لذت ببریم.

256 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا