از من باج می‌خواستند،نا امیدشان کردم


به گزارش خبرگزاری آنلاین، این اتفاق در حالی رخ داد که کدهای داده شده خبرنگاران را به سمتی از یک فدراسیون هدایت می کرد! دو روز بعد، زهرا اینچه درگاهی، رئیس سابق فدراسیون ژیمناستیک، متنی را برای توضیح این خبر در اختیار خبرآنلاین قرار داد.چند سال پیش سازمان بازرسی علیه من شکایت کرد و به دو مورد متهم شدم که یکی جریمه انصراف از هتل برای ارسال یکی و دو مورد دیگر خدمات تاکسی من در اتریش بود که نمی دانم. انجام دادن. من فکر می کنم هر کسی می تواند برای یک سفر خارج از کشور فاکتور بگیرد. تاکسی بگیر. من برای گرفتن ویزای اتریش 60 یورو به سفارت پرداخت کردم و این موارد جزو اتهامات من محسوب شد و در دادگاه تبرئه شدم.»

تاکنون نامه ای از وزارت ورزش و جوانان مبنی بر جعل امضا و مهر در فدراسیون دریافت نکرده ام.

من و سلیمانی دبیر سابق فدراسیون تاکنون نامه ای از وزارت ورزش و جوانان مبنی بر جعل و امضای روسای سابق فدراسیون دریافت نکرده ایم. من چهار ماه پیش مبلغی ارزی و ریالی با فدراسیون ژیمناستیک داشتم و اگر مشکلی بود چرا این تسویه به من داده شد؟ در سال 1396 700 میلیون تن برای سنوات نیروهای فدراسیون پرداخت کردیم. یکی از مربیان سابق تیم ملی که نه قرارداد و نه ابلاغیه ای نداشت، نامه ای از رئیس فدراسیون برای دوره خودش امضا کرد و این مرد سنش را از ما پرسید، در حالی که می دانستیم سابقه حضورش در تیم ملی همین است. خیلی کوتاه تر، اما او بیمه شکایت کرد و ما مجبور شدیم برای سال های او پرداخت کنیم.

READ  درخشش خیره‌کننده ستاره کره‌جنوبی در انگلیس!/عکس

برخی به دنبال انتقام شخصی از من هستند

اگر اخطاریه تایید شد باید سنوات را پرداخت کنیم و اگر فردی که مصوبه یا اخطاریه مورد تایید ما ندارد به اداره کار شکایت کند حتما اداره کار به نفع او رای می دهد. در تمام این سال‌ها ابلاغیه‌ها و نامه‌های اصلی با امضای آقایان داشتیم، متأسفانه عده‌ای نامه‌های جعلی درست کرده‌اند و این اسناد جعلی است، اما قطعاً ما جاعل این نامه‌ها نیستیم و فردی زیرکانه برای انتقام گرفتن از خود این کار را انجام می‌دهد. . من و سلیمانی دبیر سابق فدراسیون برای گرفتن سنوات نیازی به قرارداد نداشتیم، قرارداد به درد من می خورد که سنوات بازنشستگی را برای افزایش پایه حقوقم جمع کنم. کاملاً مشخص است که آب از کجا می آید. برخی از افراد از سال 1375 زمانی که من به عنوان رئیس فدراسیون ژیمناستیک انتخاب شدم این کار را به صورت پروژه ای شروع کردند. چون برایشان سود مالی داشت.

چرا باید با آبرویم بازی کنم تا 4 تا 5 میلیون تن به دست بیاورم؟

آنها می گویند که ما سال ها را با تبلیغاتمان گرفتیم و قرارداد چیز جدیدی است. من اگر قرارداد بسته باشم راحت می توانم به تامین اجتماعی یا اداره کار بروم که با این دو سازمان قرارداد داده ام تا مدت بیمه ام را محاسبه کنند، چون چیزی نداشتم. زمانی که عضو کمیسیون پزشکی بودم، ذهنم سال ها جستجو نمی کرد. من پزشک متخصص هستم و چرا برای گرفتن 4 تا 5 میلیون تومان باید با آبروی خودم بازی کنم. خنده دار نیست؟ جالب اینجاست که کسانی به دنبال ارائه اطلاعات نادرست به نهادهای نظارتی هستند که خود با اتهامات بسیاری مواجه شده اند و این ادعاها ثابت شده است. من پزشک متخصص هستم، اما یکی از روسای سابق فدراسیون که دارای مدرک بود چگونه خود را پزشک معرفی کرد؟ چند سال پیش چندین هزار دلار در فدراسیون ناپدید شد. اینها هزینه ها هستند. بدون مالیات.

READ  مدافع سابق استقلال در آستانه حضور در پرسپولیس

سازمان بازرسی هر ساله علیه بسیاری از کارکنان فدراسیون شکایت می کند. این واقعیت که این پرونده قبل از اینکه من بدانم منقضی شده بود، خیلی چیزها را نشان می دهد. از ریاست محترم قوه قضائیه تقاضا دارم شخصاً به این موضوع رسیدگی کنند تا آبروی مردم از این طریق خدشه دار نشود. اگر به دلیل اینکه بهانه ای برای عدم برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ندیدم سکوت کردم اما از این به بعد اجازه نمی دهم با آبروی من اینطور بازی کنند. من یک بار محق شدم و خدای ناکرده باز هم عادل می شوم. فکر می کنم تقصیر من است که کسانی را که برای یک سکه 300 هزار تن باج می خواستند ناامید کردم.

251 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا