ارزیابی سیستم های اطلاعاتی و مدیریت بار اضطراری شرکت توزیع نیروی برق سمنان


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با تشریح وضعیت شبکه و تاسیسات برق استان گفت: رشد 0.3 درصدی.

سید محمد حسینی نژاد گفت: میزان انرژی غیر ایمن در سال 1400 0.65 در هزار و میانگین زمان خاموشی 0.94 دقیقه در روز بوده است.

وی به دید و کنترل پذیری مشترکان برق استان اشاره کرد و افزود: تعداد مشترکان قابل مشاهده ولتاژ اولیه و ثانویه برق 9 هزار و 986 مشترک است که از این تعداد 3 هزار و 400 مشترک ولتاژ ثانویه قابل کنترل، قطع و وصل هستند.

وی تصریح کرد: پیش بینی مصرف در سال جاری با رشد 5 درصدی 570 مگاوات برآورد شده است.

رئیس تیم ارزیابی شرکت توانیر با ابراز خرسندی و قدردانی از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق سمنان در زمینه سیستم های اطلاعاتی و مدیریت بار اضطراری گفت: علاوه بر فعالیت های انجام شده در حوزه دید، به کنترل شود. پیگیری و اهداف این بخش باید با جدیت دنبال شود.

ارسطو صادقیان خاطرنشان کرد: باید به سیستم های اطلاعاتی و مدیریت اضطراری بیشتر توجه کنیم و همچنین بر استفاده از نرم افزارهای اطلاعاتی تاکید کنیم.

ارزیابان مستمر توانیر، برنامه ریزی بر اساس ظرفیت قابل مدیریت، آخرین وضعیت شرکت در زمینه پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی توقف و پاسخگویی به مشتریان، زیرساخت های لازم برای ایجاد طرح ها، سامانه پیام کوتاه، پنل اضطراری مدیریت بار و اقدامات انجام شده برای کنترل پیک 1401 بر اساس چک لیست های موجود و مراجعه به میدان اندازه گیری فهام و بررسی قابلیت ها، قابلیت و تداوم نرم افزار شهاب و همچنین سامانه های 121 و مرکز تماس، اسکادا و مدیریت بار اضطراری. .

READ  فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در خوزستان

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا