ارزیابی سیستم های اطلاعاتی و مدیریت بار اضطراری شرکت توزیع نیروی برق سمنان


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با تشریح وضعیت شبکه و تاسیسات برق استان گفت: رشد 0.3 درصدی.

سید محمد حسینی نژاد گفت: میزان انرژی غیر ایمن در سال 1400 0.65 در هزار و میانگین زمان خاموشی 0.94 دقیقه در روز بوده است.

وی به دید و کنترل پذیری مشترکان برق استان اشاره کرد و افزود: تعداد مشترکان قابل مشاهده ولتاژ اولیه و ثانویه برق 9 هزار و 986 مشترک است که از این تعداد 3 هزار و 400 مشترک ولتاژ ثانویه قابل کنترل، قطع و وصل هستند.

وی تصریح کرد: پیش بینی مصرف در سال جاری با رشد 5 درصدی 570 مگاوات برآورد شده است.

رئیس تیم ارزیابی شرکت توانیر با ابراز خرسندی و قدردانی از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق سمنان در زمینه سیستم های اطلاعاتی و مدیریت بار اضطراری گفت: علاوه بر فعالیت های انجام شده در حوزه دید، به کنترل شود. پیگیری و اهداف این بخش باید با جدیت دنبال شود.

ارسطو صادقیان خاطرنشان کرد: باید به سیستم های اطلاعاتی و مدیریت اضطراری بیشتر توجه کنیم و همچنین بر استفاده از نرم افزارهای اطلاعاتی تاکید کنیم.

ارزیابان مستمر توانیر، برنامه ریزی بر اساس ظرفیت قابل مدیریت، آخرین وضعیت شرکت در زمینه پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی توقف و پاسخگویی به مشتریان، زیرساخت های لازم برای ایجاد طرح ها، سامانه پیام کوتاه، پنل اضطراری مدیریت بار و اقدامات انجام شده برای کنترل پیک 1401 بر اساس چک لیست های موجود و مراجعه به میدان اندازه گیری فهام و بررسی قابلیت ها، قابلیت و تداوم نرم افزار شهاب و همچنین سامانه های 121 و مرکز تماس، اسکادا و مدیریت بار اضطراری. .

READ  دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) جزو بهترین دانشگاه های جهان بود

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا