ارزیابی بازیگران فیلم “رستگاری” در مرکز شهر اصفهان

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، اکران خصوصی «تابان» جدیدترین ساخته حسین طبیب زاده با تقدیر از عوامل و عوامل پشت صحنه در پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد. این اجرا با استقبال خوب مردم به رهبری سهیل ساعتچیان روبرو شد.

محسن ساباتیان بازیگر و تهیه کننده در ابتدای این مراسم گفت: از همه عوامل فیلم تشکر می کنم. این فیلم آغاز دو سال بعد از ابتلای جهان به بیماری عروق کرونر بود و در آینده پروژه های خوبی را آغاز خواهیم کرد.

ارزیابی بازیگران فیلم

وی افزود: من این قول را اینجا خواهم داد با تمام وجود در حال آماده سازی یک فیلم «کودکانه» و دو «سریال» هستم. به زودی دوباره با هم خواهیم بود.

بیژن رفیع بازیگر پیشکسوت سینما ادامه داد: کاری که با عشق انجام شود قطعا ماندگار خواهد بود. در سریالی که همه عاشق هستند، همه حرفه ای هستند و مثل یک مو اشتباه نمی کنند، آدم از کار لذت می برد.

وی ادامه داد: حسین طبیب زاده در حال کار بر روی فیلم، مردی بسیار نماینده، با فرهنگ، دانش، کار، انرژی مثبت و دوست داشتنی است و عزیزانی که دور خود جمع می کند به اندازه او پرانرژی هستند و نتیجه این می شود که کار زیبا و چشمگیر می شود.

ارزیابی بازیگران فیلم

«قصه های باشکوه» و «کفاره» در دلم مانده است

این بازیگر پیشکسوت سینما تاکید کرد: در فیلم ها و سریال های زیادی با کارگردانان و همکاران بسیار خوبی کار کرده ام اما دو فیلم «قصه های معروف» و «رستگاری» در دلم ماندگار شد.

شهروز ابراهیمی بازیگر فیلم توان سخنران بعدی این مراسم بود و گفت: نظرم را صمیمانه می گویم، دوستان نزدیکم می دانند که چقدر صریح صحبت می کنم، بسیار خوشحالم که در این گروه هستم.

READ  آذربایجان شرقی در تولید روغن خوراکی در آستانه خودکفایی است

وی افزود: من همیشه دلتنگ تک تک شما عزیزانی هستم که کاملا حرفه ای هستید. دوستان من در این فیلم هم کاراکترهای حرفه ای و هم حرفه ای در کار خود دارند و آرزو می کنم این گروه سرشان شلوغ باشد و کارهای زیباتری از آنها ببینند.»

نقشی خاص و متفاوت در رستگاری

وی افزود: کارگردان و دوست عزیزم آقای طبیب زاده به من اعتماد کردند و نقشی خاص و متفاوت به من دادند که امیدوارم از پس آن برآمده باشم و آن را سفید کنم.

ارزیابی بازیگران فیلم

ابراهیمی تاکید کرد: از تک تک بچه ها تشکر می کنم و همکاری در کنار این عزیزان برای من افتخار بود. همیشه دوست داشتم فیلمبرداری این فیلم چند ماه طول بکشد تا در شهر زیبای اصفهان بیشتر حضور داشته باشم و در کنار همکارانم از این فیلم لذت ببرم.

حسین طبیب زاده کارگردان تاوان آخرین هنرمندی بود که پشت تریبون قرار گرفت و گفت: «به شدت معتقدم که باید به کسی بیش از آنچه دوستش داریم باور کنیم و همین باور باعث شکل‌گیری کار و زیبایی می‌شود.

ارزیابی بازیگران فیلم

وی ادامه داد: من در گروهی هستم که به من اعتقاد دارند و این که دوست 30 ساله ام و دوستی که در این پروژه سه ماهه با او آشنا شدم در این اتاق بودند برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید.

گفتنی است پس از اکران این فیلم، هنرمندان، بازیگران و مهمانان با امضای لوحی بر روی پلاک «رستگاری» اقدام کردند.

ارزیابی بازیگران فیلم

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا