احیای برند قشم با برپایی جشنواره تابستانی 1401


به گزارش خبرآنلاین از قشم، افشار فتح الهی گفت: این جشنواره با حمایت و سیاست های منطقه آزاد قشم و با همکاری فعالان اقتصادی، مجتمع های مسکونی و تجاری این جزیره برگزار می شود.

وی با تاکید بر اهمیت تبلیغات برای به نمایش گذاشتن ظرفیت های موجود جزیره قشم، ادامه داد: برگزاری هر چه بهتر جشنواره تابستانی با استفاده از توان و ظرفیت حوزه اقتصادی به معرفی بهتر برند قشم کمک می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در ایام جشنواره به مسافران تا 80 درصد در خدمات گردشگری و تا 30 درصد در بازارها و مجتمع های تجاری تخفیف داده می شود.

به گفته فتح الهی; همچنین در ایام جشنواره تابستانی قشم، گردشگران می توانند برای استفاده از خدمات مجتمع های اقامتی و هتل های این جزیره تا 80 درصد از تخفیف برخوردار شوند.

وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در جشنواره تابستانی قشم، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، امسال شرکت کنندگان خرید در دو نوبت قرعه کشی مربوط به مجتمع های تجاری و جشنواره تابستانی شرکت خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: اجرای برنامه های مفرح از جمله جنگ شاد، رالی خانوادگی، نمایشگاه غذاهای محلی، موسیقی محلی و آیین های محلی و غیره. بخشی دیگر از برنامه های جشنواره تابستانی قشم است.

فتح الهی در پایان خاطرنشان کرد: با افزایش فعالیت‌ها و تقویت بخش خصوصی، هدف ما اجرای برنامه‌های فرهنگی، تفریحی و هنری برای گردشگران جزیره قشم برای ماه‌های آینده و در جام جهانی 2022 قطر است.

46


منبع

READ  319 سری جهیزیه بین جوانان روس چهارمحال و بختیاری توزیع شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا