اجرای عدالت آب در همه استان ها / خطر جدی غرق شدن در اصفهان


به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، امیرحسین بانکی پور در نشست خبری در خصوص موضع نمایندگان استان در خصوص آب، اظهار داشت: موضع نمایندگان کاملاً مشخص است و بیان شد که همه استان ها باید به قانون عمل کنند باید. باید شفافیت وجود داشته باشد زیرا بر اساس قوانین شورای عالی آب، ایجاد آب مصرفی جدید برای زاینده رود بدون در نظر گرفتن منبع جدید ممنوع است، اما متاسفانه در سال های اخیر این موضوع از سوی وزارت متبوع نظارت نشده است. جدید برای زاینده رود.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان استان اصفهان نسبت به طرح بن بروجن که مخالف مصوبه شورای عالی آب برای بار جدید است، موضع خود را اعلام کردند، افزود: ارسال آب شرب به همه استان ها از جمله طبیعی است. خوزستان، یزد، چهارمحال و بختیاری می رسد اما گاهی حجم آب تخمین زده شده مربوط به آب شرب نیست که در آن شکایات متعددی را گزارش کرده ایم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی موضوع عدالت را از دیگر موضوعات مرتبط با مشکل آب دانست و افزود: تحقق این هزینه ها بیان نمی شود و بسیاری از ذهنیت ها و ناراحتی ها در بین مردم ناشی از کمبود آب است. شفافیت.

وی ادامه داد: عدالت نیز باید رعایت شود. انتظار نداریم در سال خشکسالی میزان مصرف مورد انتظار به ما برسد، اما انتظار داریم اگر امسال برای تمام جداول مصرف آب نصف شود، در بالادست مصرف نشود و به پایین دست نرسد.»

مردم اصفهان ملی فکر می کنند

به گزارش بانکی پور، اگر آب کمیاب است، کمبود آب باید بر گردن همه مصرف کنندگان باشد نه بخشی از جامعهآنچه ما برای اصفهان می خواهیم، ​​نگاه شهری و استانی نیست. مردم اصفهان ملی فکر می کنند و نمی خواهند حق استان دیگری به آن استان بیاید.

READ  دستگاه قضایی استان سعی در ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان دارد

وی افزود: انتظار داریم در سال های خشکسالی هزینه ها به طور نسبی به نصف کاهش یابد، زیرا امام خمینی (ره) یاد گرفته اند که ظلم نکنند و ظلم را نپذیرند. البته نباید تنش بین مردم وارد شود و وحدت را از بین ببرد.

وی افزود: تنش بین مردم وحدت ملی را تضعیف می کند. ما نباید اجازه دهیم وحدت و همدلی جامعه خدشه دار شود، بلکه باید بر اساس سه اصل قانون، شفافیت و عدالت عمل کنیم تا با بی قانونی مقابله کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات باید در تصمیم گیری ها و لوایح فنی بر حسب مصلحت حل شود. مطمئناً مشکل با درگیری حل نخواهد شد. متأسفانه درک متقابل وجود ندارد. از نمایندگان استان های همجوار اصفهان دعوت کرده ایم تا وضعیت این استان و فرونشست زمین را از نزدیک رصد کنند چرا که معتقدیم برای حل مشکلات باید تفاهم مشترکی وجود داشته باشد. اما ما با درگیری مخالفیم زیرا در 20 سال آینده راه به جایی نرسیده است.

اصفهان از ردیف بودجه محروم شد

وی در خصوص ردیف بودجه اصفهان گفت: مشکلی که از دیرباز در ردیف های بودجه اصفهان وجود داشته این است که این استان به عنوان یک منبع در ردیف بالا و هزینه در ردیف پایین دیده می شود و گاهی فکر می کنند اصفهان از این امر لذت می برد. نمایی از اصفهان.«غرق در محرومیت.

بانکی پور گفت: متأسفانه سال گذشته و امسال در ترکیب بودجه یک نماینده از اصفهان بیشتر نداشتیم و این ایراد به مجمع نمایندگان مطرح شد که چرا برنامه ریزی خوبی ندارند. البته اعضای تلفیق در کمیته تعیین خواهند شد، اما مجمع نمایندگان استان نیز موفق شدند افراد بیشتری را برای مشارکت در تجمیع بودجه برنامه ریزی کنند.

READ  ثبت شرکت هواپیمایی یزد با نام یزد ایر ایران

وی افزود: اصفهان ستیزی در بین برخی افراد وجود دارد، در فضای سیاسی حساسیت وجود دارد و ذهنی که داریم به ما کار داده است. باید مشخص شود که یک نماینده باید بین نمایندگان آب بریزد و بقیه به دنبال او بروند و هرکس نظر خود را ندهد. اختلاف عقاید کار را دشوار می کند.

اولویت استان اصفهان بحث آب است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه در بین مجموعه فعالان فعال در استان اعم از استانداری و نمایندگان به اجماع نرسیده ایم که آب سرلوحه کار استان است. اینطور نیست.

امکانات باروری در بانک ها

بانکی پور با بیان اینکه ارائه تسهیلات مهدکودک در اولویت ماموریت های بانک است، افزود: خوشبختانه سامانه زایمان راه اندازی شده و برخی از بانک ها مانند ملی، مسکن، رسالت و مهر وام خود را بازپرداخت کرده اند.

وی ادامه داد: 24 هزار مادر در گذشته خودرو دریافت کردند که هر کدام تفاوت قیمت زیادی با بازار داشتند که تاکنون 14 هزار میلیارد تن در این زمینه هزینه شده است.

نماینده مردم اصفهان خاطرنشان کرد: 9 ماه مرخصی برای زنان و یک سال مرخصی برای فرزندان دوقلو اعلام شد و با وجود اینکه قانون از زمان تسهیلات لازم الاجرا بوده است، اشتغال کشور شامل مادران خارج شده نیز می شود.

وی تاکید کرد: امیدواریم تا چند ماه آینده 80 درصد این قانون برای کمک به خانواده ها در این شرایط سخت اقتصادی اجرا و اجرا شود.

اجرای قانون بهترین فرهنگ برای بچه دار شدن است

بانکی پور 15 ماده از این قانون را در حوزه فرهنگی ذکر کرد و گفت: در تبلیغات صدا و سیما تغییراتی برای ترویج زایمان ایجاد شده و سازمان فرهنگ و ارشاد وظایف مختلفی در این زمینه دارد. این قانون است.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا