اجرای طرح های سریع باید در دستور کار قرار گیرد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، سید احمد هاشمی نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان در دیدار با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اظهار داشت: با توجه به اینکه استان چهار محال و بختیاری جزء استان های کم برخوردار است و محرومیت های فراوان آن را به همراه داشته است. مشکلات زیادی در سطح استان ایجاد کرد، این شهرستان فارسان علاوه بر این مشکلات، مشکل آب شرب، بیکاری و از دست دادن نیروی انسانی و… وجود دارد که عمده آن آب شرب است. کشاورزی یا درآمد پایدار اولویت بعدی است. سد باباحیدر برای تامین آب آشامیدنی و کشاورزی راه اندازی شد اما جدای از خوش قولی مسئولان بنا به دلایلی متوقف شد.

وی افزود: به دلیل کمبود آب زمین کافی برای کشاورزی وجود ندارد و مجتمع های صنعتی و دامداری در این شهرستان بسیار کم و کم است.

هاشمی تصریح کرد: اجرای طرح های گردشگری و بازگشت سریع در قالب کارگاه های خانگی اعم از تولید پوشاک، پرورش مرغ خانگی و … باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سهمیه آرد در شهرستان فارسان کم است، افزود: نانوایان به دلیل نداشتن سهمیه نان دادند که مهم ترین دلیل کمبود آرد و گردشگران است.

هاشمی تاکید کرد: سرمایه گذاران به دلیل بروکراسی اداری باید مورد حمایت قرار گیرند تا به راحتی جذب استان های دیگر نشوند.

48


منبع

READ  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا